Znajdujący się w centrum Warszawy hotel konferencyjny zwiększył swoją kategoryzację i od niedawna może pochwalić się czterema gwiazdkami.

Jednym z atutów warszawskiego hotelu Golden Tulip jest nowoczesne centrum konferencyjne, ktore składa się z ośmiu w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Pomieszczenia są naturalnie oświetlone i idealnie nadają się na spotkania biznesowe, prezentacje, konferencje i kongresy. Dźwiękoszczelne ściany przesuwne dają możliwość dostosowania sal do indywidualnych potrzeb. Największa sala w ustawieniu teatralnym może pomieścić nawet 270 osób.

Obiekt konferencyjny w centrum Warszawy

Hotel Golden Tulip Warsaw Centre posiada 143 klimatyzowane pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu, a także 6 pokoi dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Restauracja Branche serwuje dania kuchni regionalnej, polskiej i francuskiej. W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje hotelowe patio. W obiekcie funkcjonuje lounge bar, jest też sauna oraz czynne 24 godziny na dobę centrum fitness. Ponadto hotel posiada dwupiętrowy parking podziemny.