Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Warsaw Centre

Towarowa 2, 00-811 Warszawa
www.goldentulipwarsawcentre.com

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Ligęza-Zając Specjalista ds. sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Golden Tulip Warsaw Centre

Golden Tulip Warsaw Centre ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 17-02-2014

 • Golden Tulip Warsaw Centre ma już cztery gwiazdki - Golden Tulip Warsaw Centre
  Znajdujący się w centrum Warszawy hotel konferencyjny zwiększył swoją kategoryzację i od niedawna może pochwalić się czterema gwiazdkami.
   
  Jednym z atutów warszawskiego hotelu Golden Tulip jest nowoczesne centrum konferencyjne, ktore składa się z ośmiu w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Pomieszczenia są naturalnie oświetlone i idealnie nadają się na spotkania biznesowe, prezentacje, konferencje i kongresy. Dźwiękoszczelne ściany przesuwne dają możliwość dostosowania sal do indywidualnych potrzeb. Największa sala w ustawieniu teatralnym może pomieścić nawet 270 osób.
   
  Obiekt konferencyjny w centrum Warszawy
   
  Hotel Golden Tulip Warsaw Centre posiada 143 klimatyzowane pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu, a także 6 pokoi dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Restauracja Branche serwuje dania kuchni regionalnej, polskiej i francuskiej. W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje hotelowe patio. W obiekcie funkcjonuje lounge bar, jest też sauna oraz czynne 24 godziny na dobę centrum fitness. Ponadto hotel posiada dwupiętrowy parking podziemny.