Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hampton-by-hilton-gdansk-airport

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Lubińska Specjalista ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Nowy obiekt sieci ma już pozwolenie na budowę

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt sieci ma już pozwolenie na budowę - Hampton by Hilton Gdańsk Airport

  Spółka Port-Hotel otrzymała pozwolenie na budowę hotelu Hampton by Hilton na lotnisku w Gdańsku.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Zatwierdzona dokumentacja zawiera projekt budowlany, specyfikację techniczną, projekt wykonawczy oraz dokumenty formalno-prawne. Jak informują przedstawiciele inwestora, wkrótce zostanie wyłoniony generalny wykonawca obiektu. - Uzyskanie pozwolenia na budowę zamyka etap przygotowania kompletnej dokumentacji formalno-prawnej. Chcemy jak najszybciej przekazać plac budowy i rozpocząć prace budowlane, a w konsekwencji uruchomić obiekt, co zgodnie z harmonogramem nastąpi w połowie 2013 roku. Hampton by Hilton Gdańsk Airport to jedna z trzech inwestycji, w które angażuje się obecnie Port – Hotel – komentuje Mirosław Moczarski, prezes zarządu Port–Hotel.

  Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport pojawi się naprzeciwko głównego terminalu lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie. Obiekt został zaprojektowany w stylu dostosowanym do potrzeb osób podróżujących w celach biznesowo-wypoczynkowych i ma zaoferować najlepszą w swojej klasie obsługę i wygodę, np. czynny przez całą dobę bar.

   

  Hotel zaoferuje gościom 116 pokoi urządzonych w stylu charakterystycznym dla marki Hampton by Hilton. Będzie go wyróżniać elegancki hol, centrum fitness oraz ciekawie zaaranżowana strefa publiczna z częścią biznesową. W całym obiekcie będzie zapewniony bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu znajdzie się również sala konferencyjna o powierzchni około 50 mkw. oraz parking na 60–80 samochodów. W cenę noclegu wliczone będzie śniadanie w hotelowej restauracji.

  Zgodnie z harmonogramem oficjalne otwarcie gdańskiego hotelu ma nastąpić w połowie 2013 roku. - Rynek hotelowy w Polsce wciąż dysponuje niedostateczną liczbą obiektów klasy ekonomicznej. Dlatego budowane przez nas, na bazie umowy franczyzowej z 2011 roku, hotele Hampton by Hilton w Warszawie i w Gdańsku są odpowiedzią na zapotrzebowanie gości na wysoką jakość usług hotelowych przy zachowaniu atrakcyjnych cen. To będzie dobra oferta zarówno dla przedstawicieli biznesu, jak i dla turystów – dodaje Mirosław Moczarski.

     źródło: www.port-hotel.pl