Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hampton-by-hilton-gdansk-airport

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Lubińska Specjalista ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Trwa budowa dwugwiazdkowego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa budowa dwugwiazdkowego hotelu - Hampton by Hilton Gdańsk Airport

  Drugi hotel marki Hampton by Hilton w Polsce powstaje vis-a-vis terminala A lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie. Czterokondygnacyjny obiekt buduje konsorcjum tworzone przez Mostostal Warszawa i hiszpańską spółkę Acciona Infraestructuras.

  Hotel jest drugą realizacją marki Hampton w Polsce, której inwestorem jest firma Port Hotel - spółka-córka Portów Lotniczych, która będzie operatorem obiektu. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia AGK Architekci.

  W hotelu Hampton by Hilton Gdańsk znajdzie się 116 dwuosobowych pokoi dla gości, klub fitness oraz część SPA. Na parterze hotelu działać będzie czynny przez całą dobę Snack Bar. Tuż obok pojawią się strefa publiczna z częścią biznesową oraz sala konferencyjna o powierzchni 50 mkw. Obiekt będzie posiadał parking na 70 miejsc postojowych, zapewni też gościom bezpłatny dostęp do internetu.

  Budowa hotelu ma potrwać 14 miesięcy, co wskazuje, że obiekt zostanie oddany do użytku jesienią 2013 r. Koszt inwestycji szacuje się na ponad 23,3 mln złotych brutto.

  źródło: www.port-hotel.pl