Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hampton-by-hilton-gdansk-airport

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Lubińska Specjalista ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Nowy hotel na konferencje powstaje przy lotnisku w Gdańsku

Data aktualności: 18-02-2013

 • Nowy hotel na konferencje powstaje przy lotnisku w Gdańsku - Hampton by Hilton Gdańsk Airport

  Prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami 2013 r. do użytku zostanie oddany pierwszy w Polsce hotel znajdujący się przy lotnisku regionalnym. W nowoczesnym obiekcie klasy ekonomicznej pojawi się również sala konferencyjna.

   

   

   

   

   

   


  Obecnie wewnątrz obiektu trwają prace wykończeniowe, które mają zakończyć się tuż przed sezonem wakacyjnym.

  W mieszczącym się przy lotnisku im. Lecha Wałęsy czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 4,5 tys. mkw. znajdzie się zaplecze konferencyjne o powierzchni około 50 mkw., strefa do pracy i spotkań z dostępem do Internetu, a także 116 dwuosobowych pokoi, centrum fitness, czynny przez całą dobę Snack Bar oraz część śniadaniowa. W pobliżu hotelu znajdzie się parking dla 70 samochodów.

  Inwestorem hotelu jest spółka Port Hotel, a wykonawcą prac jest konsorcjum firm: Mostostal Warszawa i Acciona Infraestructuras Koszt budowy obiektu to 23,3 mln złotych.

  Źródło: Onet.pl