Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Skontaktuj się z obiektem

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Świnoujście

Małgorzata Kraśniewska - nowy dyrektor generalny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Małgorzata Kraśniewska - nowy dyrektor generalny - Hampton by Hilton Świnoujście

  Wybrano dyrektora generalnego Hampton by Hilton w Świnoujściu. Spółka PBG Dom, odpowiedzialna za inwestycję, rozpoczęła 15 kwietnia współpracę z Małgorzatą Kraśniewską, związaną dotychczas z grupą hotelową REZIDOR.

   

   

   

   

   


  W pierwszej fazie współpracy do głównych obowiązków dyrektora generalnego (General Managera) Hampton by Hilton w Świnoujściu należeć będzie prowadzenie wszelkich spraw związanych z przygotowaniem hotelu do otwarcia, które zaplanowane jest na zimę tego roku. Kraśniewska zajmie się planowaniem, wdrażaniem oraz nadzorem nad realizacją wszystkich procedur oraz standardów charakterystycznych dla marki, niezbędnych do rozpoczęcia działalności oraz jej prowadzenia.

   Po otwarciu hotelu Kraśniewska odpowiedzialna będzie za zarządzanie obiektem i kierowanie całością spraw bieżących związanych z jego funkcjonowaniem.

    - Zarządzanie takim hotelem jak Hampton by Hilton w Świnoujściu jest ogromnym wyzwaniem, gdyż rynek lokalny jest tutaj dość mocno rozwinięty i konkurencja jest duża.  Istnieje jednak nisza w segmencie biznesowym i traktuję to jako ogromną szansę – mówi Małgorzata Kraśniewska, General Manager hotelu. - Ogromny potencjał widzę również w grupie gości turystycznych. Uzdrowisko, jakim jest Świnoujście, oferuje bogatą bazę noclegową dla kuracjuszy. Ja natomiast chciałabym stworzyć alternatywę dla gości, którzy niekoniecznie są zainteresowani bazą zabiegową, lecz pragną spędzić wolny czas w sposób aktywny. Jestem pełna optymizmu i przekonana o sukcesie projektu – dodaje.

  Zarówno inwestor, jak i dyrektor generalny, potwierdzają , że liczą także na przyzwyczajenie i pozytywne doświadczenia gości, którzy odwiedzali inne hotele sieci Hilton na całym  świecie i z chęcią przetestują nową markę, Hampton by Hilton, która dopiero wchodzi do Polski.

  Małgorzata Kraśniewska rozpoczęła pracę w branży hotelarskiej 15 lat temu, w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Do dnia obecnego związana była wyłącznie z grupą REZIDOR, do której należą hotele Radisson Blu (wcześniej SAS). Poza hotelem w Szczecinie pracowała także w większości obiektów tej sieci w Polsce, tzn. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, gdzie zaangażowana była w otwarcie obiektu.

   

  źrodło: www.hamptonbyhilton.com (PR)