Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Skontaktuj się z obiektem

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Świnoujście

Marlena Szczecińska nowym Dyrektorem Sprzedaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Marlena Szczecińska nowym Dyrektorem Sprzedaży - Hampton by Hilton Świnoujście

  Stanowisko Dyrektora Sprzedaży w hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu objęła Marlena Szczecińska, związana dotychczas z hotelem Focus w Szczecinie.

   

   

   

   

   

   


  W pierwszej fazie współpracy, jeszcze przed otwarciem obiektu, do obowiązków Dyrektora Sprzedaży będzie należało organizowanie pracy w Dziale Sprzedaży hotelu, pozyskiwanie klientów oraz koordynacja działań marketingowych.

  Po otwarciu hotelu, Marlena Szczecińska będzie odpowiadała również za budowanie relacji typu business to business, ocenę i rozwój nowych możliwości sprzedażowych oferowanych usług, opracowanie planów budżetu, strategii, przygotowywanie umów i koordynację ich realizacji oraz monitorowanie danych rynkowych.

  - Osiągnięcie wyznaczonych celów, począwszy od znalezienia personelu, po zapewnienie zadowolenia gości i realizację planów ekonomicznych, to duże wyzwanie, któremu zamierzam sprostać – mówi Marlena Szczecińska, Dyrektor Sprzedaży hotelu. – Świnoujście to miasto z dobrze rozwiniętą bazą hotelową. Mamy nadzieję, że nasza oferta stanie się jej doskonałym uzupełnieniem. Nasz hotel będzie przyciągać nie tylko znaną marką. Chcemy aby stał się synonimem komfortu, jakości i atrakcyjnej ceny – dodaje.

  Marlena Szczecińska posiada sześcioletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała w hotelach należących do międzynarodowych sieci w Polsce i za granicą, m.in. na Rodos, Wyspach Kanaryjskich oraz w Dublinie. Od 2008 roku była związana z siecią Hoteli Focus, gdzie pracowała w Dziale Sprzedaży.

  Aktualnie hotel prowadzi nabór na stanowiska kierownicze, m.in. kierownika operacyjnego, kierownika sprzedaży oraz kierownika zmiany recepcji i działu obsługi pokoi. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: po selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, z wybranymi kandydatami odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Najlepsi z nich mogą liczyć na zatrudnienie, poprzedzone serią szkoleń. Dokumenty aplikacyjne można przesyłać do połowy października na adres: praca@pbg-erigo.pl

  Hotel w Świnoujściu to pierwszy w Polsce obiekt marki Hampton by Hilton. Nowy hotel znajduje się przy wjeździe do kurortu, przy ulicy Wojska Polskiego. Obiekt przygotowywany jest z myślą o gościach biznesowych a także turystach, którym zaproponuje m.in. darmowy bezprzewodowy internet oraz klimatyzowane pokoje. Pierwszych gości Hampton by Hilton Świnoujście przyjmie w I kwartale 2012 roku.

  Hampton by Hilton Świnoujście dołączy do dotychczasowej bazy hotelowej Hilton w Polsce. Obecnie do tego grona należą 3 hotele: ekskluzywne Hilton Warszawa i Hilton Gdańsk oraz wysokiej klasy Hilton Garden Inn w Krakowie. W planach jest otwarcie kolejnych 5 hoteli w przeciągu następnych 3 lat.

   

   

  źródło: http://dotpr.netpr.pl