Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Skontaktuj się z obiektem

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Świnoujście

Wkrótce nowy hotel w Świnoujściu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce nowy hotel w Świnoujściu - Hampton by Hilton Świnoujście

  Już wkrótce otwarty zostanie pierwszy w Polsce hotel marki Hampton by Hilton.
   

   

   

   

   

   

   

  Pierwszym z rodziny Hampton by Hilton będzie obiekt w Świnoujściu, którego oficjalne otwarcie  zaplanowane zostało na I kwartał 2012 roku. Otwarcie hotelu w Świnoujściu zainauguruje obecność w Polsce tej znanej na całym świecie marki. Marka Hampton by Hilton liczy ponad 1 800 hoteli na całym świecie

  Hotel powstaje przy jednej z ważniejszych ulic w Świnoujściu – Wojska Polskiego. Dodatkowym atutem dla osób podróżujących pociągiem, jest bliskość Dworca PKP. Budowa hotelu jest już zakończona, obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz obiektu i wyposażanie wnętrz. Hotel zaliczany jest do grona hoteli ekonomicznych jednak stworzony został z myślą o klientach biznesowych. Na terenie całego hotelu obowiązywać będzie darmowy dostęp do Internetu.

  - Nasza oferta będzie skierowana do Klientów, których głównym kryterium wyboru jest dobra lokalizacja oraz dostępne w pokojach udogodnienia. Dzięki swojemu położeniu hotel spełni oczekiwania osób, które szukają kameralnego miejsca, w bliskiej odległości od plaży, a jednocześnie chcą mieć niewielki dystans do centrum miasta i korzystać z atrakcji, jakie zapewnia kurort – mówi Małgorzata Kraśniewska, Dyrektor Generalny hotelu Hampton by Hilton. - Jesteśmy przekonani, że gwarantem wiarygodności i jakości hotelu będzie silna marka, która zachęci do odwiedzin polskiego wybrzeża i samego Świnoujścia również zagranicznych Gości – dodaje.

  Do dyspozycji gości nowy hotel udostępni 104 komfortowo wyposażone pokoje, zaopatrzone w ekskluzywne łóżka Fresh and Clean. Hotel spełnia wymogi obowiązujące w hotelach tej marki na całym świecie.

  Wykonawcą obiektu jest firma PBG Erigo.  źródło: www.uspro.pl