Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Skontaktuj się z obiektem

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Świnoujście

Nowy hotel na konferencje już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel na konferencje już przyjmuje gości - Hampton by Hilton Świnoujście

  W piątek 30 marca 2012 r. w Świnoujściu otworzył swoje podwoje hotel znanej międzynarodowej sieci Hilton.

   

   

   

   

   

     Obiekt przy ul. Wojska Polskiego w Świnoujściu jest pierwszym obiektem marki Hampton by Hilton w Polsce. Jak zapewnia Phill Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi marki Hilton, ta ekonomiczna marka stanowi znakomity wybór zarówno dla gości podróżujących służbowo, jak i turystów zwracających uwagę na korzystną relację wartości do ceny. -  Marka Hampton by Hilton stale rozwija swój globalny zasięg, czego przykładem jest otwarcie pierwszego obiektu w Polsce - dodaje Cordell.

  Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu oddaje do dyspozycji gości 104 pokoje wyposażone w łóżka Clean and Fresh Hampton Bed. W obiekcie znajdują się również centrum fitness i strefa biznesowa, w skład której wchodzą dwie sale konferencyjne przeznaczone do organizacji spotkań biznesowych i konferencji oraz osobna sala do pracy. Goście hotelu mogą również liczyć na dodatkowe udogodnienia, jak bezpłatny dostęp do internetu, wliczone w cenę śniadanie i czynny przez całą dobę bar.
   

   

   

  źródło: www.hamptonbyhilton.com