Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Skontaktuj się z obiektem

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Świnoujście

Oficjalnie otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Oficjalnie otwarty - Hampton by Hilton Świnoujście

  Po czterech miesiącach od przyjęcia pierwszych gości 19 lipca 2012 r. w świnoujskim hotelu odbyła się uroczysta impreza inaugurująca jego działalność. Jednym z punktów programu był bankiet dla 270 zaproszonych osób.

   

   

   

   

   

   


  Przecięcia czerwonej wstęgi dokonali przedstawiciele sieci Hilton oraz prezydent miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. Atrakcjami wieczoru, który poprowadził Sławomir Golonko, były wystawa fotografii Janusza Gajosa oraz wernisaż prac Henryka Sawki i Hanny Bakuły. Wśród gości imprezy znaleźli się także Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek i bp. Tadeusz Pieronek. Imprezę uświetnił występ zespołu Axoum Duo.

  Trzygwiazdkowy hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu mieści się przy ul. Wojska Polskiego, w odległości 850 metrów od plaży i zaledwie 1,5 km od granicy z Niemcami. Obiekt kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych i gości indywidualnych. Hotel dysponuje 104 klimatyzowanymi pokojami dla gości - każdy z nich został urządzony został w ciepłej kolorystyce, zaś dominującymi barwami są biele i beże. W każdym z pokoi znajduje się telewizor LCD oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Goście obiektu mają również nieograniczony bezprzewodowy dostęp do internetu.

  Na terenie hotelu funkcjonują kawiarnia i bar. Na parterze budynku znajduje się siłownia, a tuż obok recepcji - kącik biznesowy, w którym z powodzeniem mogą się odbywać spotkania biznesowe. Do dyspozycji jego użytkowników pozostają komputery z bezpłatnym dostępem do internetu fax, ksero i drukarka. W hotelu znajduje się także sala konferencyjna Ocean na 100 osób, której wielkość można dopasować do potrzeb organizatorów wydarzenia. Za dodatkową opłatą możliwe jest wypożyczenie sprzętu multimedialnego.

  źródło: www.hamptonbyhilton.com