Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Warsaw City Centre

Budowa drugiego obiektu sieci w Warszawie rozpocznie się latem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Budowa drugiego obiektu sieci w Warszawie rozpocznie się latem - Hampton by Hilton Warsaw City Centre

  Obiekt powstanie w centrum stolicy przy ulicy Wspólnej, tuż obok wieżowca z hotelem Marriott.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W 17-piętrowym hotelu Hampton By Hilton znajdzie się 300 pokoi dla gości oraz dwie sale konferencyjne. Obiekt będzie posiadał własny parking, na którym zmieści się 50 samochodów. Pierwsze konferencje w obiekcie będzie można zorganizować już we wrześniu 2013 roku.

  Za koncepcję architektoniczną warszawskiego hotelu Hampton by Hilton odpowiada architekt Piotr Bujnowski. Przy budowie obiektu zostanie wykorzystany szkielet budynku Hotelu System, który w 2006 r. zaczęła budować firma Salwator. W 2009 r. inwestycja została wstrzymana z powodu finansowych kłopotów inwestora. Jak zapewniają przedstawiciele firmy S+B Gruppe, do której należy nieruchomość, w strukturze budynku nie będą wprowadzane żadne zasadniczye zmiany. Firma chce poprzestać na adaptacji istniejącej już konstrukcji. Wiadomo jednak, że na podziemnej kondygnacji nie pojawi się basen, który znajdował się w projekcie Hotelu System.

  źródło: www.sb-gruppe.at