Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Warsaw City Centre

Hampton by Hilton Warsaw City Centre już otwarty

Data aktualności: 23-06-2014

 • Hampton by Hilton Warsaw City Centre już otwarty - Hampton by Hilton Warsaw City Centre
  Przedstawiciele sieci Hilton poinformowali o otwarciu kolejnego obiektu w Polsce. Jest nim mieszczący się w centrum Warszawy hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre.

  Jednym z atutów obiektu jest jego lokalizacja - hotel mieści się obok Dworca Centralnego, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy. Hampton by Hilton Warsaw City Centre oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 135 mkw. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 300 pokoi dla gości. Goście podróżujący służbowo mają możliwość skorzystania z wydzielonej strefy biznesowej, wyposażonej w komputery i drukarki. W obiekcie znajdują się również centrum fitness oraz czynny przez całą dobę sklep z przekąskami. W całym hotelu dostępny jest szerokopasmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu.
   
  Nowy hotel na konferencje w centrum Warszawy
   
  - Jesteśmy dumni z otwarcia tak wyjątkowego obiektu, który dołączy do rodziny hoteli Hampton w Polsce i hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport w stolicy - mówi Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i menadżer marki Hampton.  - Odwiedzający Warszawę doświadczą gościnności i najwyższej jakości serwisu Hampton, komfortowego noclegu, gorącego śniadania wliczonego w cenę oraz zawsze uśmiechniętej i pomocnej obsługi, które wpisane są w slogan „Hamptonality”. Hampton by Hilton Warsaw City Centre to modelowy przykład oferty sieci Hampton, który idealnie spełni oczekiwania gości podróżujących służbowo i w celach turystycznych - dodaje.
   
  - Polska pozostaje strategicznym i rozwojowym rynkiem dla Hilton Worldwide - komentuje Simon Vincent, prezes Hilton Worldwide na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. - W roku 2013 odwiedziły ją ponad 23 miliony turystów, a w porównaniu z poprzednim rokiem o blisko milion wzrosła liczba gości rezerwujących hotele, głównie w Warszawie. Hampton by Hilton Warsaw City Centre ma idealną lokalizację i wszelkie warunki, by zapewnić gościom najwyższej jakości serwis, z którego sieć Hampton znana jest na całym świecie.
   
  - Warszawa cieszy się coraz większym uznaniem na arenie międzynarodowej i stanowi atrakcyjny cel podróży, zarówno rekreacyjnych, jak i biznesowych - mówi Jacek Jasiński, dyrektor generalny hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre. - Dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych gości i podzielić się z nimi naszym zamiłowaniem do tego ciekawego miasta - zapewnia.