Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Warsaw City Centre

Hampton by Hilton Warsaw City Centre nagrodzony przed otwarciem

Data aktualności: 11-02-2014

 • Hampton by Hilton Warsaw City Centre nagrodzony przed otwarciem - Hampton by Hilton Warsaw City Centre
  Na trzy miesiące przed otwarciem nowy hotel konferencyjny w Warszawie podczas gali CEE Green Building Awards otrzymał prestiżowy certyfikat LEED ‘Gold’ Application In Process.
   
  Certyfikat LEED ‘Gold’ Application In Process został przyznany hotelowi Hampton by Hilton Warsaw City Centre za jego energooszczędność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i materiałów przyjaznych dla środowiska. Hotel wyróżnia niskie zużycie energii i wody, oraz zredukowany spływ wody deszczowej. Budynek hotelu eksploatuje 40% mniej energii w porównaniu do standardu ASHRAE 90.1 – 2007 (norma amerykańska). Zastosowano w nim także wysoko wydajne armatury, zmniejszające zużycie wody bieżącej o 40% w porównaniu do standardowej armatury. Projektantom udało się również zredukować spływ wody deszczowej o 80% w stosunku do obecnych warunków przy ulicy Wspólnej.
   
  Największy Hampton by Hilton w Europie
   
  Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre zaplanowano na maj 2014 roku. Na 17 kondygnacjach hotelu pojawią się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 135 mkw. oraz 300 pokoi, przygotowanych z myślą zarówno o osobach będących w podróży służbowej, jak i turystach. W obiekcie znajdą się również całodobowy bar z przekąskami oraz centrum fitness. Na terenie całego hotelu ma być dostępny szybki dostęp do internetu.