Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hanza Tower

al. Wyzwolenia 50, 71-500 Szczecin
http://hanzatower.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hanza Tower

Pięciogwiazdkowy obiekt biurowo-konferencyjny powstaje w Szczecinie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pięciogwiazdkowy obiekt biurowo-konferencyjny powstaje w Szczecinie - Hanza Tower

  Powstający w Szczecinie luksusowy kompleks ma stać się jednym z symboli nowego etapu rozwoju miasta i całego regionu.

   

   

   

   

   

     Planowana powierzchnia użytkowa Hanza Tower to ok. 33 tys. m.kw. Budynek będzie posiadał 25 kondygnacji naziemnych i trzy podziemne, przeznaczone na parking z niemal 400 miejscami. W ramach inwestycji powstaną m.in. pięciogwiazdkowy hotel, sale konferencyjne oraz znajdująca się na najwyższym piętrze budynku restauracja z tarasem widokowym. Większość powierzchni obiektu stanowić będą biura, ale w budynku znajdzie się też część handlowa. W ramach inwestycji zachowany zostanie również przedwojenny budynek, w którym znajdował się dom towarowy.

  Jak zapewniają przedstawiciele firmy J.W. Construction Holding, realizacja ma wychodzić naprzeciw potrzebom szczecińskich inwestorów. Hanza Tower to dobrze skomunikowane z centrum miasta powierzchnie biurowe klasy A z rozwiniętym zapleczem medialnym, konferencyjnym i parkingowym. Obiekt ma być wyposażony w nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, systemy bezpieczeństwa i klimatyzację.

     źródło: www.hanzatower.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: