Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hanza Tower

al. Wyzwolenia 50, 71-500 Szczecin
http://hanzatower.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hanza Tower

Trwają prace na budowie Hanza Tower

Data aktualności: 05-08-2014

 • Trwają prace na budowie Hanza Tower - Hanza Tower
  Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. firma J.W. Construction Holding uzyskała pozwolenie na wprowadzenie zmian w planie zagospodarowania przestrzennego dla terenu w Szczecinie, na którym ma stanąć Hanza Tower.
   
  Jak informują przedstawiciele spółki, harmonogram prac budowlanych pozostaje bez zmian. Oznacza to, że w pierwszej kolejności będą prowadzone prace modernizacyjne przy dawnym budynku zakładów "Dana" przy Alei Wyzwolenia w Szczecinie, a wieżowiec powstanie w drugim etapie inwestycji.
   
  Hanza Tower ma być obiektem, w którym znajdzie się kilka przestrzeni: konferencyjna, hotelowa, biurowa i handlowa. W skład pierwszej z nich wejdzie kilka sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 4,5 tys mkw. W budynku działać będą również lokale gastronomiczne - jedna z restauracji ma funkcjonować na najwyższym piętrze. Obiekt będzie miał 25 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. 33 tys. mkw. zajmie jego powierzchnia użytkowa, a 14 tys. mkw. - parking z miejscami dla 400 samochodów. Hanza Tower zostanie wyposażona w nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, systemy bezpieczeństwa i klimatyzację.
   
  Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2015 roku.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: