Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Haston City Hotel

Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
www.haston.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kama Grajewska- Buśko S&M Manager 71322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Haston City Hotel

Po świętach wielkanocnych w obiekcie ruszy centrum kongresowe

Data aktualności: 22-11-2012

 • Po świętach wielkanocnych w obiekcie ruszy centrum kongresowe - Haston City Hotel

  Wrocławski hotel uruchamia Haston Congress Center o powierzchni 2,5 tys. mkw.

   

   

   

   

   

     W obiekcie znajdzie się 8 wielofunkcyjnych sal z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym. Każde z pomieszczeń zostanie wyposażone w urządzenia umożliwiające manualne sterowanie oświetleniem, klimatyzacją oraz nagłośnieniem, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia mają pozwolić na zorganizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych kongresów, targów i bankietów. Pomieszczenia w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb będą mogły pomieścić nawet do 1000 osób (największa sala dla 600 osób, bankiety dla 500 osób).

  Jak informuje Kama Grajewska-Buśko, kierownik marketingu Haston City Hotel, centrum kongresowe w całości ruszy po świętach wielkanocnych. Natomiast od lutego 2012 r. dla klientów biznesowych dostępne są pomieszczenia na parterze obiektu.
   

   

  źródło: www.haston.pl