Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Powstaną nowe pokoje i sale konferencyjne na Podkarpaciu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaną nowe pokoje i sale konferencyjne na Podkarpaciu - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Do końca bieżącego roku baza hotelowa Rzeszowa wzbogaci się o nowoczesny obiekt, należący do międzynarodowej sieci Hilton.

   

   

   

   

   

   

   


  Hilton to najbardziej rozpoznawalna marka hoteli na świecie, oferująca najwyższy standard obsługi.


  Nowy Hilton Garden Inn znajdować się będzie na terenie centrum handlowego Millenium Hall, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej w Rzeszowie.


  Hotel zajmie 3. i 4. piętro powstającego centrum. Ponadto w Millenium Hall znajdować  się będą również butiki, restauracje oraz kawiarnie.


  Do dyspozycji gości hotel odda 102 komfortowo wyposażone pokoje, w których znajdować się będą takie udogodnienia jak biurka, regulowane krzesła oraz specjalne materace. Hotel tworzony jest z myślą o gościach biznesowych. Na potrzeby konferencji i spotkań przeznaczone mają zostać 4 profesjonalnie wyposażone sale wielofunkcyjne. Zaplecze konferencyjne zagwarantuje realizację spotkań biznesowych w przyjemnej atmosferze.

   

  Goście skorzystać będą mogli również z restauracji oraz baru, znajdujących się na terenie hotelu. Ponadto osoby, które będą miały ochotę zaznać nieco wysiłku fizycznego wolny czas spędzić mogą w Fitness Center.

   

  Inwestorem projektu jest Develop Inwestment.


  Planuje się, że pierwszych gości Hilton Garden Inn przyjmie jeszcze w tym roku. Obecnie trwają prace przy elewacji budynku.  źródło:  www.konferencje.pl