Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Nowa data otwarcia obiektu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa data otwarcia obiektu - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Pierwsi goście pojawią się w rzeszowskim hotelu pod koniec kwietnia bieżącego roku.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mimo, że oficjalne otwarcie hotelu odbędzie się dopiero we wrześniu, Hilton Garden Inn zacznie działać już pod koniec kwietnia bieżącego roku - wynika z informacji przekazanych przez inwestora.

   

  W mieszczącym się na trzecim i czwartym piętrze kompleksu handlowo-rekreacyjnego Millenium Hall hotelu znajdą się 102 pokoje dla gości. W rzeszowskim Hilton Garden Inn pojawi się również pięć sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Największa z nich - o powierzchni 300 mkw. - będzie w stanie pomieścić do 200 osób. Na terenie hotelu znajdą się również restauracja, bar oraz centrum fitness.

   

  Rzeszowski hotel sieci Hilton będzie częścią Millennium Hall - otwartego jesienią ubiegłego roku obiektu handlowego, na terenie którego funkcjonuje ok. 250 sklepów, butików z odzieżą, obuwiem i wyposażeniem wnętrz.
   

   

  źródło: www.konferencje.pl