Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Warsaw and Convention Centre

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-warsaw-hotel-and-convention-centre/

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Sekta +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Warsaw and Convention Centre

Sieć Hilton zaprasza na Dni Kariery do warszawskiego hotelu i centrum konferencyjnego

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sieć Hilton zaprasza na Dni Kariery do warszawskiego hotelu i centrum konferencyjnego - Hilton Warsaw and Convention Centre

  W dniach 16-20 kwietnia 2012 r. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre zaprasza do odwiedzin osoby zainteresowane pracą w branży hotelarskiej w Polsce i za granicą.

   

   

   

   

     Dni Otwarte w warszawskim hotelu to część międzynarodowej akcji Careers @HiltonLive, organizowanej przez Hilton Worldwide. W związku z wydarzeniem zaplanowano wiele atrakcji, m.in. lekcję gotowania dla podopiecznych domu dziecka, z którym na co dzień współpracuje Hilton Warsaw, wizytację hotelu przez przedstawicieli szkół hotelarsko-gastronomicznych, prezentację warszawskiego obiektu oraz portfolio marek Hilton Worldwide dla uczniów szkoły hotelarskiej, a także kampanię informacyjno-rekrutacyjną we współpracy z Urzędem Pracy miasta st. Warszawa. Przez cały czas trwania wydarzenia na facebookowym profilu hotelu trwa też kampania informacyjna.

  Prowadzone w ramach Dni Otwartych działania mają na celu przybliżenie specyfiki pracy w branży hotelarskiej oraz zachęcenie osób szukających pracy do składania aplikacji w Hilton Worldwide. - Dni Kariery w Hiltonie mają na celu zwiększenie świadomości o możliwościach, jakie daje praca w hotelarstwie również dla osób spoza branży – mówi Didier Martin, zastępca prezesa na Region Europa Wschodnia - To wspaniała okazja dla wszystkich zainteresowanych pracą w hotelarstwie do spotkania z parcownikami naszych hoteli i uzyskania praktycznych porad i wskazówek odnośnie kariery w branży. To doskonały moment, aby dołaczyć do zespołu Hilton Wordwide, ponieważ w skutek intensywnego rozwoju naszej firmy oferujemy wiele ciekawych stanowisk pracy na całym świecie - dodaje.

     źródło: www.hilton.com