Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Warsaw and Convention Centre

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-warsaw-hotel-and-convention-centre/

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Sekta +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Warsaw and Convention Centre

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre najlepszym polskim hotelem biznesowym

Data aktualności: 03-09-2013

 • Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre najlepszym polskim hotelem biznesowym - Hilton Warsaw and Convention Centre
  Warszawski hotel sieci Hilton został uznany za Najlepszy Polski Hotel Biznesowy w finale prestiżowego konkursu World Travel Awards 2013 - nagrody przyznawanej przez biura podróży na całym świecie.
   
  Na europejskiej ceremonii wręczenia nagród World Travel Awards 2013, która odbyła się 31 sierpnia 2013 roku w Antalya w Turcji, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre jako jeden z dwudziestu hoteli z rodziny Hilton Worldwide otrzymał wyróżnienie.
   
  Znajdujący się w centrum Warszawy Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre dysponuje największą powierzchnią kongresową w stolicy, mogącą pomieścić ponad 2000 gości. Teraz zaś hotel może poszczycić się kolejnym znaczącym tytułem. World Travel Award wyróżnia bowiem hotele, które zapewniają swoim Gościom najwyższej jakości usługi podczas podróży. Poprzez swoją działalność, organizacja stała się kluczową instytucją napędzającą konkurencję i innowacyjne rozwiązania wśród operatorów, jak również liderem opinii dla podróżujących na całym świecie.
   
  Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre to nie jedyny obiekt sieci Hilton, który został nagrozony w tegorocznej edycji World Travel Awards. Łącznie nagrody i wyróżnienia otrzymło 20 obiektów należących do tej sieci. - Cieszę się, że tak wiele z naszych hoteli zostało wyróżnionych tą wysoce prestiżową nagrodą, w tym jeden z nich już piąty rok z rzędu - mówi Simon Vincent, Prezydent Regionu EMEA w Hilton Worldwide. - Te wyróżnienia pokazują spójną koncepcję wśród wszystkich marek i wiodącą pozycję Hiltona na rynku europejskim, gdzie aktualnie posiadamy ponad 250 hoteli w 30 krajach - dodał.