Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Warsaw and Convention Centre

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-warsaw-hotel-and-convention-centre/

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Sekta +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Warsaw and Convention Centre

Trzy nowe lokale gastronomiczne w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

Data aktualności: 08-07-2014

  • Trzy nowe lokale gastronomiczne w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - Hilton Warsaw and Convention Centre
    Na początku lipca warszawski hotel konferencyjny udostępnił dla gości trzy nowe miejsca - klub Executive Lounge, letni ogródek Piazza Grill i kawiarnię illy Coffee Shop.

    Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre może się pochwalić największą hotelową przestrzenią konferencyjną w centrum stolicy - łącznie są to 3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Sala Warsaw Hall o powierzchni 1406 mkw. może pomieścić do 1600 gości w ustawieniu kinowym wraz z wielofunkcyjnym foyer, w którym zmieści się 500 osób. Meza, główna restauracja hotelu, specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostaje również Pistaccio Lobby Bar, który dzięki wpadającym przez szklane ściany promieniom słonecznym stanowi idealne miejsce na spotkanie biznesowe.
     
    Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 314 pokoi i apartamentów z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje centrum odnowy biologicznej Holmes Place Premium Club & Spa dysponujące 25-metrowym basenem, jacuzzi, saunami klubem fitness oraz częścią spa.