Na początku lipca warszawski hotel konferencyjny udostępnił dla gości trzy nowe miejsca - klub Executive Lounge, letni ogródek Piazza Grill i kawiarnię illy Coffee Shop.

Hilton Warsaw Hotel Convention Centre może się pochwalić największą hotelową przestrzenią konferencyjną w centrum stolicy - łącznie są to 3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Sala Warsaw Hall o powierzchni 1406 mkw. może pomieścić do 1600 gości w ustawieniu kinowym wraz z wielofunkcyjnym foyer, w którym zmieści się 500 osób. Meza, główna restauracja hotelu, specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostaje również Pistaccio Lobby Bar, który dzięki wpadającym przez szklane ściany promieniom słonecznym stanowi idealne miejsce na spotkanie biznesowe.

Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 314 pokoi i apartamentów z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje centrum odnowy biologicznej Holmes Place Premium Club Spa dysponujące 25-metrowym basenem, jacuzzi, saunami klubem fitness oraz częścią spa.