Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

W pierwszym Holiday Inn na Śląsku będą sale konferencyjne dla 380 osób

Data aktualności: 23-10-2014

 • W pierwszym Holiday Inn na Śląsku będą sale konferencyjne dla 380 osób - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

  Na terenie starej kopalni „Paryż” w Dąbrowie Górniczej powstaje pierwszy w województwie śląskim hotel sieci Holiday Inn. Otwarcie hotelu, w którym znajdzie się kilka sal konferencyjnych, ma nastąpić w pierwszym kwartale 2016 roku.

   

  Jednym z atutów trzygwiazdkowego obiektu, którego standard obsługi i wyposażenia ma odpowiadać standardom hoteli czterogwiazdkowych, będzie jego położenie. Jedenastokondygnacyjny budynek znajdzie się w pobliżu Expo Silesia (zobacz obiekt), 29 km od lotniska Katowice-Pyrzowice i 72 km od portu lotniczego Kraków-Balice

   

  Nowe sale konferencyjne na Śląsku

   

  W położonym na terenie drugiej pod względem wielkości polskiej aglomeracji hotelu znajdzie się kilka sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 380 mkw., które zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na ich elastyczne konfigurowanie w zależności od potrzeb. – Nie mamy wątpliwości, że Holiday Inn Dąbrowa Górnicza zwiększy atrakcyjność regionu, będzie doskonałym miejscem wypoczynku, a dzięki ofercie konferencyjnej znakomitą destynacją dla segmentu biznesowego i MICE – mówi Alex Kloszewski, Managing Partner w firmie doradczej Hotel Professionals, która wspierała proces franczyzy Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

  Holiday Inn Dąbrowa Górnicza sale konferencyjne konferencje

   

  Rozbudowane zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne

   

  Na parterze hotelu funkcjonować będą bar i restauracja, a na jego najwyższej kondygnacji znajdzie się sky bar, z którego będzie można podziwiać panoramę Górnego Śląska. Wystrój lokalu ma nawiązywać do osiągnięć ludzkości w zdobywaniu przestworzy. Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń będą mieli też okazję skorzystać z basenów, siłowni, saun i groty solnej znajdujących się w aquaparku „Nemo Wodny Świat”, z którym hotel zostanie połączony tunelem.

   

  Holiday Inn Dąbrowa Górnicza będzie dysponował 320 miejscami noclegowymi w 160 pokojach.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: