Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

W czerwcu otwarcie pierwszego na Śląsku hotelu marki Holiday Inn

Data aktualności: 11-03-2016

  • W czerwcu otwarcie pierwszego na Śląsku hotelu marki Holiday Inn - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

    Otwarcie nowo powstałego hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej planowane jest na czerwiec br. Hotel zaoferuje sześć sal konferencyjnych, 300-metrową salę balową oraz 160 pokoi.

     

    Na terenie starej kopalni Paryż w Dąbrowie Górniczej powstał hotel Holiday Inn, na którego otwarcie poczekamy do czerwca br. Jest to pierwszy obiekt tej marki w województwie śląskim, a jego budowa jest ważnym elementem procesu rewitalizacji centralnej części miasta. Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej jest dobrze skomunikowany – łatwy dojazd do lotnisk w Pyrzowicach i Balicach. Obiekt zaoferuje sześć sal konferencyjnych, które pomieszczą od 20 do 300 osób oraz salę balową o powierzchni 300 mkw. W hotelu znajdzie się także 160 pokoi, restauracja, lobby bar, sky bar oraz siłownia. Goście będą mogli korzystać również przyhotelowego parkingu. Dodatkową atrakcją stanowić będzie bezpośrednie połączenie hotelu z Parkiem Wodnym Nemo, dzięki czemu goście hotelowi będą mogli korzystać wyposażenia aqua parku bez konieczności wychodzenia poza budynek.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: