Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Kraków City Center

Wielopole 4, 31-072 Kraków
www.hik.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magda Bucka +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Kraków City Center

Czwarte wyróżnienie za jakość usług

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czwarte wyróżnienie za jakość usług - Holiday Inn Kraków City Center

  Krakowski hotel otrzymał nagrodę Quality Excellence Award 2011, którą w imieniu pracowników obiektu przyjął Yossi Wircer,  dyrektor generalny.

   

   

   

   

   

     Holiday Inn Kraków City Center został nagrodzony podczas wręczenia nagród Hotel Stars Awards tym obiektom sieci InterContinental Hotels Group (IHG), które najbardziej przyczyniły się do jej sukcesu. Quality Excellence Award nagradza te hotele, które wyróżniają się w dostarczaniu gościom pozytywnych doświadczeń i satysfakcji z pobytu.

    - To dla nas wielki zaszczyt otrzymać tak prestiżową nagrodę za najwyższą jakość usług, to wynik nieustającego zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu - mówił podczas uroczystości Yossi Wircer. - Jestem przekonany, że przyznana nagroda zainspiruje każdego z nas, aby dążyć do osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów w bieżącym roku - dodał.


  -  IHG angażuje się we wspieranie i rozwój swoich pracowników, ponieważ nasze hotele są tak dobre, jak ludzie którzy w nich pracują. Dążymy do stworzenia im właściwego środowiska pracy i staramy się dać im wsparcie i inspirację niezbędną do rozwijania ich zdolności, a te nagrody są odzwierciedleniem fantastycznych talentów ludzi, którzy pracują w naszych hotelach w całej Europie. - powiedział Rolf Huebner, Vice President Operations, Central Europe and Germany.

   

   

  źródło: www.hik.krakow.pl