Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Kraków City Center

Wielopole 4, 31-072 Kraków
www.hik.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magda Bucka +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Kraków City Center

Złoty medal za gastronomię

Data aktualności: 22-11-2012

 • Złoty medal za gastronomię - Holiday Inn Kraków City Center

  Krakowski hotel został nagrodzony złotym medalem za najwyższą jakość usług gastronomicznych przez renomowane brytyjskie biuro podróży Great Rail Journeys. Wyróżnienie jest przyznawane przez klientów biura tym obiektom, które kładą szczególny nacisk na jakość swojego serwisu.

   

   

   

   

   


  Great Rail Journeys to największe w Anglii biuro specjalizujące się w podróżach turystycznych, które oferuje ponad 260 indywidualnych wycieczek do ponad 50 krajów. Ponad 30-letnie doświadczenie firmy pozwala na zrozumienie potrzeb gości jakie wiążą się z podróżami kolejowymi. - To dla nas wielki zaszczyt otrzymać tak prestiżową nagrodę, to wynik nieustającego zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu. Jestem przekonany, że przyznana nagroda zainspiruje każdego z nas, aby dążyć do osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów – mówi Yossi Wircer, dyrektor krakowskiego hotelu.

  Pięciogwiazdkowy hotel Holiday Inn Kraków City Center oddaje do dyspozycji gości klimatyzowane 154 pokoje typu Executive Studio, Executive oraz Business. Wszystkie pokoje posiadają darmowy dostęp do Internetu. Hotelowa restauracja Bom Fogo oferuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej, a Reflections Lobby Bar & Café to świetne miejsce na spotkania biznesowe. W obiekcie mieści się pięć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 206 mkw, w których organizowane mogą być spotkania, seminaria, prezentacje, konferencje, bankiety i koktajle. Świadczone przez hotel usługi spełniają standardy Holiday Inn „Meetings Network”. Pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu, a w ich pobliżu znajduje się wielofunkcyjne foyer, idealne na przerwy kawowe czy koktajle. Z kolei hotelowy Business Centre, w którym znajdują się stanowiska komputerowe z pełnym oprogramowaniem, zapewnia kompleksową obsługę biznesową zarówno dla gości konferencyjnych, z usługami translatorskimi i sekretarskimi włącznie.

  Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu udziela Dział Konferencji i Bankietów: tel. 12 619 01 55, e-mail: cc@hik.krakow.pl.

  źródło: www.hik.krakow.pl