Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Kraków City Center

Wielopole 4, 31-072 Kraków
www.hik.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magda Bucka +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Kraków City Center

Krakowski hotel będzie miał pięć nowych sal konferencyjnych

Data aktualności: 15-01-2013

 • Krakowski hotel będzie miał pięć nowych sal konferencyjnych - Holiday Inn Kraków City Center

  3 stycznia 2013 r. w krakowskim hotelu rozpoczęły się prace remontowe. W ich efekcie do użytku ma zostać oddane nowe skrzydło budynku, w którym znajdą się odnowione sale konferencyjne, pokoje i apartamenty.

   

   

   

   

   

   


  Otwarcie nowego skrzydła hotelu Holiday Inn Kraków City Center z 87 nowymi pokojami i apartamentami, centrum rekreacji oraz nowoczesną przestrzenią konferencyjną jest planowane na październik 2013 r. Projekt rozbudowy obejmuje prace remontowe w obecnie funkcjonującym budynku hotelu: w lobby, recepcji oraz restauracji. - Aby ograniczyć uciążliwość prac remontowych dla gości, będą one przeprowadzane jedynie pomiędzy godziną 8 a 18. Zakończenie najbardziej uciążliwych prac jest przewidziane na koniec lutego, a wszystkich prac wykończeniowych na koniec marca 2013. Planujemy funkcjonowanie hotelu jak dotychczas. Aby zmniejszyć niedogodności związane z remontem, goście będą lokowani w pokojach w tej części hotelu, która będzie najmniej dotknięta hałasem. Na pewnym etapie prac, śniadanie będzie serwowane nie w restauracji, lecz w sali konferencyjnej i Lobby Barze - informują na stronie internetowej przedstawiciele hotelu.

  Do końca stycznia 2013 r. z powodu rozbudowy nieczynna będzie też hotelowa Restauracja Bom Fogo. - Zapraszamy do skorzystania z oferty menu Reflections Lobby Bar & Café. Śniadanie będzie serwowane w Sali konferencyjnej Picasso oraz Reflections Lobby Bar & Café - informuje Yossi Wircer, dyrektor generalny Holiday Inn Krakow City Center.

  Po zakończeniu remontu na parterze budynku znajdzie się sala konferencyjna Renoir o powierzchni 312 mkw. Pomieszczenie w ustawieniu teatralnym będzie mogło pomieścić 317 uczestników konferencji. Dodatkowym atutem sali, która będzie posiadała możliwość podziału na 4 mniejsze pomieszczenia, będzie dostęp do światła dziennego. W podziemiach budynku pojawi się sala konferencyjno-balowa Degas o powierzchni 240 mkw., która pomieści do 140 osób. Pomieszczenie o wysokości 5 metrów będzie mogło być dzielona na dwa mniejsze. W hotelu pojawią się także trzy mniejsze sale konferencyjne typu boardroom o nazwach Monet, Van Gogh i Gauguin.

  W nowym skrzydle Holiday Inn Kraków City Center pojawi się również 87 nowych pokoi i apartamentów - wśród nich nowy Apartament Prezydencki o powierzchni 128 mkw. oraz trzy pokoje typu Junior Suite - a także siłownia, sauna i pokój masażu.

  Pięciogwiazdkowy hotel Holiday Inn Kraków City Center świadczy usługi konferencyjne spełniające standardy Holiday Inn „Meetings Network”. Znajdujące się w obiekcie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Dodatkowym udogodnieniem dla uczestników odbywających się w hotelu spotkań jest Business Centre, który zapewnia kompleksową obsługę biznesową, z usługami translatorskimi i sekretarskimi włącznie. W obiekcie mieści się również Reflections Lobby Bar & Café, w którym z powodzeniem mogą odbywać się spotkania biznesowe. Na chwilę obecną hotel dysponuje 154 pokojami typu Executive Studio, Executive oraz Business.

  Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu udziela Dział Konferencji i Bankietów: tel. 12 619 01 55, e-mail: cc@hik.krakow.pl.

  źródło: www.hik.krakow.pl