Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Kraków City Center

Wielopole 4, 31-072 Kraków
www.hik.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magda Bucka +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Kraków City Center

Zyska nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 04-04-2013

 • Zyska nowe sale konferencyjne - Holiday Inn Kraków City Center

  W nowym skrzydle hotelu, którego oddanie do użytku zaplanowano na październik 2013 r., znajdą się dodatkowe sale konferencyjne, centrum rekreacji oraz nowe pokoje dla gości.
   

   

   

   

   

   


  Sala konferencyjna Renoir o powierzchni 312 mkw. będzie w stanie pomieścić w ustawieniu teatralnym do 317 uczestników spotkań. Pomieszczenie z dostępem do światła dziennego będzie mogło być dzielone na 4 mniejsze sale. W nowej części hotelu znajdzie się również wysoka na 5 metrów i mieszcząca do 140 osób sala konferencyjno-balowa Degas - to pomieszczenie również będzie mogło być dzielone na dwa mniejsze. Ofertę konferencyjną obiektu uzupełnią trzy mniejsze sale konferencyjne typu boardroom - Monet, Van Gogh i Gauguin. Ponadto w nowym skrzydle pojawi się 87 pokoi i apartamentów dla gości - wśród nich nowy Apartament Prezydencki o powierzchni 128 mkw. oraz trzy pokoje typu Junior Suite. W hotelowym centrum rekreacji znajdą się siłownia, sauna i pokój masażu. Projekt rozbudowy obejmuje również prace remontowe w obecnie funkcjonującym budynku hotelu - w lobby, recepcji oraz restauracji.

  Pięciogwiazdkowy Holiday Inn Kraków City Center to hotel specjalizujący się w świadczeniu usług konferencyjnych spełniających sieciowe standardy „Meetings Network". Poza znajdującymi się w obiekcie salami konferencyjnymi do dyspozycji uczestników spotkań pozostają Business Centre, Reflections Lobby Bar & Caféa także 154 pokoje typu Executive Studio, Executive oraz Business. Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu udziela Dział Konferencji i Bankietów: tel. 12 619 01 55, e-mail: cc@hik.krakow.pl.