Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymał nagrodę sieciową InterContinental Hotels Group przeznaczoną dla obiektów przodujących w dostarczaniu usług najlepszej jakości oraz jak najlepszych doświadczeń z pobytu.

- Nagroda ta odzwierciedla całoroczny wysiłek naszego zespołu. Nieustannie staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych gości i takiej konsekwencji goście mogą spodziewać się podczas kolejnych wizyt w naszym hotelu. Będziemy nadal pracować na to, by zachowywali jak najlepsze doświadczenia ze swoich pobytów u nas – mówi Rafał Kuczyński, dyrektor Holiday Inn Warszawa Józefów. - Jesteśmy w pełni zaangażowani w rozwój naszych hoteli. A hotele to ludzie w nich pracujący. Dlatego właśnie naszym celem jest zapewnienie odpowiedniego środowiska, wsparcia i inspiracji, jakich potrzebują. Nagrody, które przyznajemy, są odzwierciedleniem fantastycznych talentów, jakie mamy w całej Europie – dodaje Rolf Hubner, Vice President Operations, Central Europe and Germany.

Należący do największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group Holiday Inn Warszawa Józefów jest jednym z pięciu hoteli Holiday Inn w Polsce. Obiekt posiada rozbudowaną ofertę rekreacyjną i przyciąga gości i uczestników konferencji takimi atrakcjami jak pole golfowe, park linowy, minigolf, basen z jacuzzi i saunami oraz luksusowe centrum spa.