Z początkiem maja 2014 r. Marcin Ankiersztejn objął funkcję zastępcy dyrektora generalnego oraz dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. 

Ankiersztejn w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odpowiedzialny będzie za sprzedaż oraz wspieranie dyrektora hotelu w nadzorze nad operacyjnym funkcjonowaniem hotelu. - Objęcie tak odpowiedzialnego stanowiska w sieciowym hotelu znanej i dobrej marki to dla mnie kolejne zawodowe wyzwanie. Moim celem jest odnieść sukces – mówi Marcin Ankiersztejn.

Przez ostatnie lata Ankiersztejn jako dyrektor generalny zarządzał czterogwiazdkowym hotelem Windsor Palace Hotel Conference Center w Jachrance pod Warszawą. Wcześniej pracował w czterogwiazdkowym Hotelu Senator w Dźwirzynie koło Kołobrzegu, gdzie początkowo pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży, a następnie zastępcy dyrektora generalnego. Przedtem był związany z Grupą Wydawniczą Infor gdzie zajmował m.in. stanowisko kierownika marketingu i wsparcia sprzedaży w spółce szkoleniowej GW - Infor Training. 

Hotel na konferencje pod Warszawą

Holiday Inn Warszawa Józefów posiada zaplecze konferencyjne, składające się z 11 w pełni wyposażonych sal. Mieszczą one od 25 do 400 osób. Zaplecze noclegowe hotelu to 313 miejsc w 148 pokojach.