Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Skontaktuj się z obiektem

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów wdraża program do sprzedaży konferencji

Data aktualności: 01-08-2014

  • Holiday Inn Warszawa Józefów wdraża program do sprzedaży konferencji - Holiday Inn Warszawa Józefów
    Hotel konferencyjny w podwarszawskim Józefowie rozpoczął wdrożenie programu do sprzedaży konferencji i bankietów oraz do zarządzania obsługą sal i eventów - Horeca Idea.

    System, stworzony przez firmę Idea Profit, ma na celu usprawnienie pracy działu sprzedaży. Hotel stawia na najwyższą jakość obsługi klientów eventowych, a CRM programu ma pomóc w osiągnięciu założonych celów.
     
    Należący do największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group - Holiday Inn Warszawa Józefów - dysponuje 11 nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, mieszczącymi od 25 do 400 osób. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 313 miejsc w 148 pokojach. Atutem hotelu jest rozbudowana oferta rekreacyjna, na którą składają się: pole golfowe, park linowy, minigolf, basen z jacuzzi i saunami oraz luksusowe centrum spa.

Oferty specjalne