Warszawski Holiday Inn Józef podwyższa standard obsługi klientów biznesowych – zmodernizowane sale konferencyjne wyposażone zostały niedawno w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz urządzenia ułatwiające gościom poruszanie się po obiekcie.

Zaplecze techniczne sal konferencyjnych wzbogacone zostało w system interaktywnych monitorów multimedialnych Digital Signage wyświetlających informacje w wysokiej jakości. Dzięki dotykowym ekranom wielkoformatowym i totemom umieszczonym w salach i holu głównym, klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do najważniejszych informacji. Urządzenia mają również pomóc gościom w bardziej precyzyjnym docieraniu do kluczowych miejsc obiektu, a także monitorowaniu danych związanych z ich pobytem. Unowocześnienia obejmują również szybszy i darmowy Internet na terenie całego hotelu, a także wyposażenie sal w nowoczesne rzutniki o wysokiej rozdzielczości – przenośne oraz umieszczone w windach obrotowych. Uczestnicy spotkań biznesowych i konferencji będą mogli również skorzystać ze zdalnie sterowanego oświetlenia i systemu audio/wideo. Operowanie sprzętem odbywa się za pomocą iPada oraz panelu dotykowego, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie dowolnych formatów multimedialnych z różnych źródeł.

Konferencje pod Warszawą

Położony na obrzeżach stolicy, w malowniczej okolicy, czterogwiazdkowy obiekt dysponuje obszernym zapleczem konferencyjnym w postaci 11 sal, zajmujących łącznie powierzchnię ponad 600 mkw. Sale mieszczące pojedynczo od 25 do 150 osób, można dowolnie łączyć, dzięki czemu możliwe jest jednorazowe przyjęcie blisko 400 osób. Do użytku gości oddano również Business Center, szatnię, recepcję oraz przestronne foyer, a także restauracja i blisko 150 pokoi przeznaczonych dla ponad 300 osób.