Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Skontaktuj się z obiektem

Konrad Święch Sales Manager 22 77...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Holiday Inn Warszawa Józefów

Przemysław Zieliński nowym szefem kuchni w Holiday Inn Józefów

Data aktualności: 20-04-2015

 • Przemysław Zieliński nowym szefem kuchni w Holiday Inn Józefów - Holiday Inn Warszawa Józefów

  Z kuchni w hotelu konferencyjnym Holiday Inn w Józefowie odszedł szef kuchni Robert Trzópek i zastąpił go jego… zastępca, Przemysław Zieliński.

   

  Przemysław Zieliński zdobył doświadczenie pracując przez kilka lat w restauracjach w Wielkiej Brytanii i w Nowej Zelandii. W Polsce pracował w restauracji Concept 13 mieszczącej się w ekskluzywnym warszawskim domu handlowym Vitkac. Ostatnio szkolił swe umiejętności pod okiem dotychczasowego szefa kuchni, Roberta Trzópka. – Kiedy prawie rok temu zatrudnialiśmy Roberta Trzópka, wiedzieliśmy i o jego planach, i ambicjach, aby otworzyć własną restaurację. Ustaliliśmy, że będziemy współpracować co najmniej do końca roku. Poprzez wybór Przemysława Zielińskiego na nowego szefa kuchni mamy nadzieję na kontynuację oraz rozwijanie zapoczątkowanych przez Roberta Trzópka zmian w filozofii prowadzonej przez hotel restauracji. – mówi Rafał Kuczyński, dyrektor generalny Holiday Inn Józefów.

   

  Konferencje pod Warszawą


  Holiday Inn w Józefowie to nowoczesny obiekt konferencyjny w pobliżu stolicy, nad rzeką Świder. Hotel dysponuje 11 salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 15 do 150 osób. Pomieszczenia można łączyć uzyskując powierzchnie na konferencje dla 150 i 400 osób. Zaplecze noclegowe Holiday Inn to 148 pokoi i apartamentów dla 313 osób. Ponadto, w hotelu znajdują się - oprócz restauracji kierowanej przez Przemysława Zielińskiego - dwa bary, kawiarnia, grill house, strefa spa, basen oraz fitness.
  Na terenie hotelu jest także pole golfowe.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne