Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Admirał Gdańsk

Tobiasza 9, 80-837 Gdańsk
http://www.admiralhotelgdansk.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Admirał Gdańsk

Już wkrótce nowy hotel w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już wkrótce nowy hotel w Gdańsku - Hotel Admirał Gdańsk

  Trzygwiazdkowy hotel Admirał w Gdańsku już wkrótce zostanie otwarty. Hotel jest  skończony i wyposażony.  Dyrekcja czeka już tylko na odbiory.

   

   

   

   

   

     Do dyspozycji gości w hotelu znajdą się 44 nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje, w tym 1 apartament, 10 pokoi jednoosobowych oraz 33 dwuosobowe. W wystroju hotelu dominują motywy morskie. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ponad 2 tys. m.kw.

  Część konferencyjna zajmuje około  60 m.kw. Sala została wyposażona w niezbędny sprzęt konferencyjny i przygotowana do organizacji konferencji, szkoleń, zebrań i różnego typu spotkań biznesowych.

  Hotel Admirał zaoferuje swoim klientom również strefę relaksu. Po ciężkim dniu goście odpocząć będą mogli w SPA, znajdującym się w podziemiach budynku. W hotelu znajdą się również dwie, różnej wielkości restauracje.

  Projekt architektoniczny hotelu przygotowali twórcy Krzywego Domku w Sopocie.

  Inwestorem obiektu jest Żegluga Gdańska - największa firma przewozowa w żegludze krajowej.

   


  źródło: www.horecanet.pl

             www.konferencje.pl