Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Admirał Gdańsk

Tobiasza 9, 80-837 Gdańsk
http://www.admiralhotelgdansk.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Admirał Gdańsk

Nowy hotel na konferencje na Pomorzu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel na konferencje na Pomorzu - Hotel Admirał Gdańsk

  W centrum Gdańska przy ulicy Tobiasza powstaje Hotel Admirał o standardzie czterech gwiazdek. W ostatnich dniach na hotelu zawisła wiecha.
   

   

   

   

   

   

   

  Budynek, w którym powstaje hotel składa się z pięciu kondygnacji, piwnicy i poddasza. Pokoje hotelowe zajmą piętra od drugiego do piątego. Łącznie do użytku gości oddane zostaną 44 nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje, w tym 1 apartament, 10 pokoi jednoosobowych oraz 33 dwuosobowe.

  Na parterze znajdzie się recepcja oraz pomieszczenia związane z obsługą hotelu.

  Część konferencyjna zajmować będzie 60 m.kw. Sala zostanie wyposażona w niezbędny sprzęt konferencyjny i przygotowana do organizacji konferencji, szkoleń, zebrań i różnego typu spotkań biznesowych.

  Hotel Admirał zaoferować ma gościom również strefę relaksu. Po ciężkim dniu goście odpocząć będą mogli w SPA, znajdującym się w podziemiach budynku. W hotelu znajdą się również dwie, różnej wielkości restauracje.

  Projektem architektonicznym hotelu zajęli się twórcy Krzywego Domku w Sopocie. Otwarcie hotelu zaplanowane zostało na przełom października i listopada bieżącego roku.

  Podobną liczbę miejsc noclegowych w Gdańsku oferują takie obiekty jak: Hotel Hanza, Hotel Wolne Miasto czy Hotel Focus Gdańsk.  źródło: http://www.trojmiasto.pl
               http://www.gdapolis.pl