Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Afrodyta Business & Spa

Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
http://www.afrodytaspa.pl/biznes

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Kozłowska - Walczak Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Afrodyta Business & Spa

Hotel Afrodyta: nowe sale konferencyjne i nowe pokoje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Afrodyta: nowe sale konferencyjne i nowe pokoje - Hotel Afrodyta Business & Spa

  Hotel Afrodyta Business & Spa w Radziejowicach niedaleko Warszawy,  przechodzi obecnie rozbudowę.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel rozbudowywany jest z myślą o wymagających gościach, w celu stworzenia jeszcze większego komfortu i wyjścia naprzeciw wygórowanym oczekiwaniom klientów.

   

  Do hotelu dobudowany został nowy budynek. Hotel wzbogaci się o 34 komfortowe pokoje i 3 luksusowe apartamenty. W nowej części powstanie również wielofunkcyjna sala o powierzchni 355 mkw, z możliwością podziału i dowolnej aranżacji, według potrzeb. W hotelu możliwa będzie organizacja bankietów i imprez okolicznościowych z udziałem 200 osób.

   

  Modernizację przejdzie również Spa. Do dyspozycji gości oddane zostaną mi.n. basen z biczami, geizerem i przeciwprądem oraz sauna.

   

  Na chwilę obecną hotel posiada 58 przestronnych pokoi, w tym 4 pokoje jednoosobowe, 2 apartamenty dwuosobowe, 2 pokoje butik oraz 50 pokoi dwuosobowych.

  W obiekcie znajdują się również cztery sale konferencyje: Atena, Hera, Sala Grecka oraz Akropol. Każda z sal posiada indywidualny wystrój.

   

  Atutem hotelu Afrodyta jest jego położenie wśród pięknego lasu sosnowego. Nowa część hotelu otwarta ma zostać w najbliższych tygodniach. Obecnie rozpoczyna się ostatni etap prac.

   

   

  źródło: na podstawie www.afrodytaspa.pl

   

Oferty specjalne