Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Afrodyta Business & Spa

Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
http://www.afrodytaspa.pl/biznes

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Kozłowska - Walczak Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Afrodyta Business & Spa

Podwarszawski hotel konferencyjny ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 18-01-2013

 • Podwarszawski hotel konferencyjny ma już cztery gwiazdki - Hotel Afrodyta Business & Spa
  W 2012 r. Centrum SPA mieszczące się w hotelu Radziejowicach pod Warszawą poszerzyło swoją ofertę o luksusowy basen z biczami, gejzerem oraz przeciwprądem. Umożliwiło to zwiększenie standardu obiektu z trzech do czterech kategoryzacyjnych gwiazdek.
   
   
   
   
   
   
   
  Obecnie Hotel Afrodyta Business & Spa dysponuje siedmioma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (Atena, Hera, Grecka, Akropol oraz Delfy A, B i C), które pomieścić mogą 530 osób. Na wyposażenie psal składają się: ekran, flipchart, bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor, odtwarzacz DVD, magnetowid, mikrofon bezprzewodowy oraz projektor multimedialny, który jest wypożyczany po uprzedniej rezerwacji. Pomieszczenia posiadają system zaciemnienia okien i mają dostęp do światła dziennego. Warto zaznaczyć, że personel hotelu został przeszkolony w organizacji spotkań dla osób niewidomych.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu składają się 53 pokoje jedno- i dwuosobowe typu Standard, Superior i Standard Plus, a także pokoje w stylu butik i apartamenty. Klimatyzowana sala Restauracji Helena jest w stanie pomieścić około 100 osób. Do dyspozycji gości pozostają również drink bar oraz night club Utopia z dwutorową kręgielnią i stołami do gry w bilarda. W obiekcie mieści się również instytut SPA & Wellness, który jest autoryzowanym Ośrodkiem Odnowy francuskiej firmy Thalgo. Kompleks składa się z 15 gabinetów zabiegowo-relaksujących, groty solnej oraz siłowni. Obok nich znajdują się sauny: fińska, fizjologiczna i parowa, jacuzzi, basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem, brodzik dla dzieci, caldarium, natrysk wrażeń oraz grzane siedziska z misami Kneippa.
   
  Afrodyta Business & Sp to również szeroka paleta możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. Sąsiedztwo rezerwatu przyrody pozwala na piesze spacery po lesie, rowerowe wycieczki po okolicy czy uprawianie Nordic Walking. Hotel posiada również w ofercie bogatą pulę zajęć integracyjnych - team building.
   

Oferty specjalne