Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Afrodyta Business & Spa

Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
http://www.afrodytaspa.pl/biznes

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Kozłowska - Walczak Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Afrodyta Business & Spa

Rozwój technologii WI-FI dla biznesu w podwarszawskim czterogwiazdkowcu

Data aktualności: 09-08-2017

 • Rozwój technologii WI-FI dla biznesu w podwarszawskim czterogwiazdkowcu - Hotel Afrodyta Business & Spa

  W czterogwiazdkowym hotelu Afrodyta Business & SPA teraz jeszcze bardziej komfortowo można przeprowadzić konferencje i spotkania biznesowe. Ukończona została instalacja profesjonalnego rozwiązania firmy UBNT UNIFI.

   

   

  Nowa inwestycja, tworzona z myślą o klientach biznesowych, którzy organizują konferencje i szkolenia w hotelu Afrodyta Business & SPA, dobiegła końca. UNIFI Long Range – WI-FI i 2 łącza światłowodowe, FULL-HD dla firm są już dostępne. Zainstalowana została najnowsza technologia sieci WIFI-AC w oparciu o rozwiązania firmy UBNT UNIFI. Urządzenia pracują w dwóch łączach światłowodowych o parametrach 100 MiB oraz 50 Mbit. Hotel Afrodyta Business & SPA zyskał tym samym profesjonalne rozwiązanie dla biznesu, który coraz częściej korzysta z opcji wideokonferencji i pracy zdalnej. Modernizacja objęła cały obiekt, dzięki czemu wymagający klienci nie będą mieli problemu z opóźnieniem i transferem danych podczas konferencji lub warsztatów. Gość biznesowy ma teraz możliwość skorzystania z oddzielnej sieci WI-FI, działającej na terenie całego obiektu, z dedykowanym pasmem oraz nazwą sieci radiowej przeznaczoną dla konkretnej firmy. Wybrane rozwiązanie, jedno z najlepszych na rynku – UNIFI Long Range – gwarantuje o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowej oferty spotykanej w innych obiektach.

   

   

  Na potrzeby gości hotelu Afrodyta Business & SPA sieć WI-FI pozwala na automatyczne przełączanie klientów do punktów dostępowych o mniejszym obciążeniu w celu optymalizacji przesyłu danych. Zamierzeniem inwestycji było zapewnienie jak najlepszej jakości łącza światłowodowego z dostępem do Internetu. Sieć jest przygotowana na wideokonferencje, jak również na streaming w czasie rzeczywistym do dowolnego miejsca na świecie. Obecnie możliwe jest przesyłanie kilkunastu kanałów streamingowych w jakości FULL-HD lub kilku w jakości 4K.

   

   

  Czterogwiazdkowy hotel Afrodyta Business & SPA stawia na komfortowe warunki dla firm i biznesu. We wrześniu br. w hotelu zostanie otwarta nowa przestrzeń, która posłuży do organizacji gal i eventów. Niezależny budynek, zaplecze konferencyjne i gastronomiczne ze studiem kulinarnym dla biznesu są stworzone dla spotkań firmowych i integracji firmowych pod Warszawą. Warto dodać, że obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi, 10 salami konferencyjnymi i 2 salami bankietowymi.

Oferty specjalne

 • Zamień salę konferencyjną na plener

  Lato coraz bliżej. Już teraz możemy cieszyć się piękną pogodą. Zamień salę konferencyjną na słońce. Na terenie hotelu mamy wiele miejsc, w których zorganizujesz spotkanie czy luźne szkolenia. Zapraszamy:)
 • Wigilie Firrmowe pod Warszawą

  Kameralna i świąteczna atmosfera dla firm pod Warszawą. Zapraszamy do Hotelu Afrodyta **** Business & SPA - świąteczne spotkania firmowe przybierają innego i wyjątkowego charakteru przy tradycyjnej polskiej kuchni. 
 • Najnowocześniejsza sieć WiFi dedykowana spotkaniom biznesowym

 • AQUA SPA w cenie szkolenia lub konferencji

  Hotel Afrodyta **** Business & SPA to czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w centrum naszego kraju. To miejsce przyjazne biznesowi. Goście biznesowi mogą bezpłatnie korzystać z nielimitowanego wstępu do centrum SPA Aqua z basenem z biczami, saunami oraz jacuzzi z...