Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Alhar

Lisowicka 25, 42-700 Lubliniec
http://www.hotel.alhar.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Alhar

Nowe sale konferencyjne pojawią się w województwie śląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne pojawią się w województwie śląskim - Hotel Alhar

  W miejscowości Kochcice, niedaleko Częstochowy, powstaje nowoczesny, trzygwiazdkowy Hotel Alhar.

   

   

   

   

   

   

   


  Nowy obiekt posiadać będzie 37 komfortowych pokoi o wysokim standardzie. 1 pokój zostanie całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


  Hotel będzie również świadczyć usługi dla biznesu. W hotelu Alhar na potrzeby spotkań i konferencji oraz eventów i przyjęć znajdą się 3 sale. Sala balowa pomieści nawet 200 osób, sala bankietowa przeznaczona jest dla 70 gości, natomiast w sali konferencyjnej spotkać się będzie mogło 70 osób.


  W hotelu nie zabraknie też restauracji. Dodatkowo mieścić się tam będzie również klub nocny, który pomieści do 120 osób.

   

  Otwarcie hotelu planowane jest na III kwartał bieżacego roku. W późniejszym okresie - do końca 2012 roku hotel do dyspozycji ma oddać również część SPA, basen oraz sauny.


  Inwestorem Hotelu Alhar jest Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "ALHAR".


  Wśród obiektów konferencyjnych które powstają obecnie w województwie śląskim wymienić można także: Hotel Podkowa Siewierz w miejscowości Siewierz, Hotel Probus w Bielsko-Białej a także Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, którego otwarcie przewidziane jest na 2013 rok.


  źródło: http://www.alhar.pl

   

  Zobacz wszystkie hotele w województwie śląskim