Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Amax

Al. Spacerowa 7, 11-730 Mikołajki
www.hotel-amax.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Wilczyński 87421...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Amax

Hotel na konferencje w Mikołajkach z prestiżowym certyfikatem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na konferencje w Mikołajkach z prestiżowym certyfikatem - Hotel Amax

  Należący do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts obiekt został wyróżniony tytułem "Złoty Standard".

   

   

   

   

   

     Certyfikacją i godłem programu zostały objęte także należące do PPH hotele Novum, Podkowa, Dwór Chotynia, Pałac Kotulińskich, Art Hotel, Słoneczny Młyn oraz Tęczowy Młyn.

  Projekt „Złoty Standard w Obsłudze Klienta – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii” ma na celu bezpłatny audyt, doradztwo i certyfikację potwierdzającą wysoki standard obsługi klienta. - Każdy z obiektów hotelowych uhonorowany certyfikatem i godłem „Złoty Standard” realizuje w praktyce postulat „gość jest najważniejszy”. To modelowe hotele, które zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat. To hotele, które szczególnie dbają o swoich gości, i jak pokazują statystyki, skutecznie zachęcają ich do powrotu – mówi Regina Berdy, dyrektor programu „Złoty Standard”.

  źródło: www.hotelepph.pl