Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Amax

Al. Spacerowa 7, 11-730 Mikołajki
www.hotel-amax.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Wilczyński 87421...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Amax

Nagrodzony za spa

Data aktualności: 10-06-2013

 • Nagrodzony za spa - Hotel Amax
  Instytut SPA Hotelu Amax z Mikołajek zajął II miejsce w kategorii „NAJLEPSZE SPA W PLENERZE” w prestiżowym konkursie na Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej i SPA w Polsce. 
   
   
   
   
   
   
   
  Finał konkursu miał miejsce 19 maja w Warszawie w trakcie IX Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA & Wellness Estetyka Natura 2013. 
   
  Celem konkursu na Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej i SPA jest wyłonienie najlepszego ośrodka tego typu w Polsce. Hotele rywalizują ze sobą w kilku kategoriach, m.in.: Day SPA, SPA w plenerze i City SPA. Konkurs ma także promować i propagować zdrowy styl życia i przeciwdziałanie stresowi w nowoczesnych ośrodkach odnowy biologicznej i SPA w Polsce.
   
  W skład jury konkursowego wchodzą specjaliści różnych dziedzin, którzy oceniają w szczególności: ofertę usług, wyposażenie, przygotowanie personelu, warunki, estetykę i funkcjonalność wnętrz, a także programy dietetyczne. W trakcie trwania konkursu każdy obiekt zostaje poddany specjalnemu audytowi. Organizatorem konkursu jest Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia – Estetyka z Warszawy. 
   
  Trzygwiazdkowy Hotel Amax to obiekt malowniczo położony nad brzegiem jeziora Mikołajskiego, w sąsiedztwie Puszczy Piskiej – największego kompleksu leśnego na Mazurach. Okoliczne lasy i jeziora są idealnym miejscem na wypoczynek, szczególnie dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania i sportów wodnych. Hotel posiada wewnętrzny basen z jacuzzi, saunę suchą i parową, nowoczesny Instytut SPA, a także basen zewnętrzny. Wszystko to, razem z szeregiem udogodnień, sprawia, że hotel Amax jest idealnym miejscem do wypoczynku o każdej porze roku.
   
  Hotel Amax posiada również własne centrum konferencyjne. Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne, na 80 i 20 osób. Obie sale są profesjonalnie wyposażone: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, flip charty, TV, bezprzewodowe łącze internetowe, DVD. Klienci biznesowi mają możliwość korzystania z pełnej oferty usług hotelu, w tym centrum SPA, na specjalnych, ustalanych indywidualnie, warunkach.