Czterogwiazdkowy obiekt ze Starych Jabłonek zwyciężył w kategorii „Hotel” w plebiscycie organizowanym przez magazyn "Home Market". Na uroczystej gali, która odbyła się 23 października 2012 r. w Warszawie, statuetkę odebrał Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny hotelu.

Plebiscyt organizowany był przez pismo już po raz dziesiąty. W zestawieniu uhonorowano firmy mogące poszczycić się w minionym roku dużymi osiągnięciami w obszarze biznesowym. W każdej z konkursowych kategorii brane pod uwagę brane były takie kryteria miejsce, poziom i jakość usług oraz produktów, jakie dana firma oferuje. Hotel Anders został doceniony za stworzenie bogatej oferty dla firm różnej wielkości i o różnych możliwościach finansowych, co pozwala na wybranie wariantu najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom różnorodnych klientów. Obiekt został doceniony m.in. za luksus oderwania się od codzienności i najwyższy standard obsługi. Wśród nagrodzonych znalazł się także Polski Związek Piłki Siatkowej, który jest partnerem Hotelu Anders przy organizacji zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach.

Statuetkę dla hotelu odebrał Tomasz Dowgiałło, jego dyrektor generalny. - W Hotelu Anders w cudownych okolicznościach mazurskiej przyrody nasi goście nie tylko pogłębiają wiedzę na konferencjach i szkoleniach, ale również odpoczywają. Hotel Anders to bogata oferta dla firm, idealna przestrzeń dla osób łączących odpoczynek z pracą – Naturalnie na Mazurach - powiedział odbierając nagrodę Dowgiałło.

Hotel Anders Resort Spa w Starych Jabłonkach dysponuje 320 miejscami noclegowymi w 119 pokojach oraz 23 chatach. Obiekt posiada również 7 sal konferencyjnych o powierzchni od 41 mkw. do ponad 420 mkw. Największa sala konferencyjna w Andersie pomieści 420 uczestników spotkania.

źrodło: www.hotelanders.com.pl