Usługa „Turystyka biznesowa” oferowana przez hotel w Starych Jabłonkach została wyróżniona certyfikatem „Produkt Warmia Mazury” przyznanym przez władze województwa warmińsko-mazurskiego.

Wręczenie mazurskiemu obiektowi certyfikatu, który jest poświadczeniem wysokiej jakości oferowanych przez niego usług i przygotowania do obsługi grup biznesowych, miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 września 2014 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Uroczystość została poprzedzona konferencją poświęconą realizowanemu przez samorząd województwa projektowi „Produkt Warmia Mazury”.

Położony w miejscowości Stare Jabłonki, nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, Hotel Anders dysponuje 7 salami konferencyjnymi. Największa z nich, Sala Kongresowa, składa się z trzech części o powierzchni 160, 140 i 120 mkw., które można ze sobą łączyć tworząc przestrzeń, która pomieści 500 osób w układzie teatralnym i 300 na bankiecie. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 320 miejsc w 120 pokojach: 1 apartamencie, 108 pokojach dwuosobowych i 11 pokojach jednoosobowych oraz Mazurskich Chatach. Hotelowa restauracja mieści 270 osób. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostają również Karczma pod Modrzewiem na 250 osób oraz klub nocny na 100 osób.