Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Anders Stare Jabłonki

Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
www.hotelanders.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Kuczyński Kierownik działu sprzedaży +4889...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Anders Stare Jabłonki

Hotel konferencyjny na Mazurach wyróżniony za jakość usług dla biznesu

Data aktualności: 24-10-2014

 • Hotel konferencyjny na Mazurach wyróżniony za jakość usług dla biznesu - Hotel Anders Stare Jabłonki

  Usługa „Turystyka biznesowa” oferowana przez hotel w Starych Jabłonkach została wyróżniona certyfikatem „Produkt Warmia Mazury” przyznanym przez władze województwa warmińsko-mazurskiego.

   

  Wręczenie mazurskiemu obiektowi certyfikatu, który jest poświadczeniem wysokiej jakości oferowanych przez niego usług i przygotowania do obsługi grup biznesowych, miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 września 2014 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Uroczystość została poprzedzona konferencją poświęconą realizowanemu przez samorząd województwa projektowi „Produkt Warmia Mazury”.

   

  Położony w miejscowości Stare Jabłonki, nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, Hotel Anders dysponuje 7 salami konferencyjnymi. Największa z nich, Sala Kongresowa, składa się z trzech części o powierzchni 160, 140 i 120 mkw., które można ze sobą łączyć tworząc przestrzeń, która pomieści 500 osób w układzie teatralnym i 300 na bankiecie. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 320 miejsc w 120 pokojach: 1 apartamencie, 108 pokojach dwuosobowych i 11 pokojach jednoosobowych oraz Mazurskich Chatach.
  Hotelowa restauracja mieści 270 osób. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostają również Karczma pod Modrzewiem na 250 osób oraz klub nocny na 100 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: