Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Anders Stare Jabłonki

Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
www.hotelanders.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Kuczyński Kierownik działu sprzedaży +4889...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Anders Stare Jabłonki

Daniel Błaszkiewicz nowym dyrektorem hotelu konferencyjnego Anders

Data aktualności: 18-09-2015

 • Daniel Błaszkiewicz nowym dyrektorem hotelu konferencyjnego Anders - Hotel Anders Stare Jabłonki

  Stanowisko dyrektora generalnego hotelu Anders w Starych Jabłonkach od 15 września br. pełni Daniel Błaszkiewicz. Hotel Anders to czterogwiazdkowy obiekt na Mazurach z 22-letnim doświadczeniem w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.


  Nowy dyrektor generalny hotelu Anders dotąd pełnił funkcję dyrektora działu marketingu i sprzedaży i po zajęciu nowego stanowiska zachowa także swoje dotychczasowe obowiązki. Daniel Błaszkiewicz zastąpił Tomasza Dowgiałło, który będąc współwłaścicielem Grupy Anders, zajął stanowisko członka zarządu. Obecny dyrektor generalny pracuje w hotelu Anders od 2004 roku. Od tamtej pory zajmował stanowiska takie, jak specjalista ds. sprzedaży, kierownik działu sprzedaży i marketingu, a przez ostatnie pięć lat obejmował funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży. Rok temu został laureatem konkursu „Hotelarz Roku” w kategorii „Dyrektor marketingu i sprzedaży hotelu niezależnego”.

   


  Sale konferencyjne nad mazurskim jeziorem

   


  Czterogwiazdkowy hotel Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach zlokalizowany nad brzegiem jeziora Szeląg Mały dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 30 do 150 osób każda. Trzy z nich można połączyć i uzyskać w ten sposób powierzchnię na konferencję dla 500 osób. Hotel oferuje znaczącą dla regionu bazę noclegową, może on pomieścić jednocześnie 330 osób. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja, karczma, klub nocny, bar oraz strefa spa.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: