Stanowisko dyrektora generalnego hotelu Anders w Starych Jabłonkach od 15 września br. pełni Daniel Błaszkiewicz. Hotel Anders to czterogwiazdkowy obiekt na Mazurach z 22-letnim doświadczeniem w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.

Nowy dyrektor generalny hotelu Anders dotąd pełnił funkcję dyrektora działu marketingu i sprzedaży i po zajęciu nowego stanowiska zachowa także swoje dotychczasowe obowiązki. Daniel Błaszkiewicz zastąpił Tomasza Dowgiałło, który będąc współwłaścicielem Grupy Anders, zajął stanowisko członka zarządu. Obecny dyrektor generalny pracuje w hotelu Anders od 2004 roku. Od tamtej pory zajmował stanowiska takie, jak specjalista ds. sprzedaży, kierownik działu sprzedaży i marketingu, a przez ostatnie pięć lat obejmował funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży. Rok temu został laureatem konkursu „Hotelarz Roku” w kategorii „Dyrektor marketingu i sprzedaży hotelu niezależnego”.

Sale konferencyjne nad mazurskim jeziorem

Czterogwiazdkowy hotel Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach zlokalizowany nad brzegiem jeziora Szeląg Mały dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 30 do 150 osób każda. Trzy z nich można połączyć i uzyskać w ten sposób powierzchnię na konferencję dla 500 osób. Hotel oferuje znaczącą dla regionu bazę noclegową, może on pomieścić jednocześnie 330 osób. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja, karczma, klub nocny, bar oraz strefa spa.