Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Kosterkiewicz specjalista ds. marketingu +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Arłamów

W Bieszczadach powstaje centrum kongresowe z własnym lotniskiem

Data aktualności: 06-03-2013

 • W Bieszczadach powstaje centrum kongresowe z własnym lotniskiem - Hotel Arłamów

  W IV kwartale 2013 r. w miejscowości Arłamów na Podkarpaciu, do użytku zostanie oddany nowoczesny kompleks, w skład którego wejdą centrum kongresowe i konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 1,5 tys. mkw., czterogwiazdkowy hotel oraz zaplecze sportowe i rekreacyjne. W jego pobliżu znajdzie się lądowisko dla samolotów i helikopterów.

   

   

   

   

   


  Centrum kongresowe w Arłamowie złożone będzie m.in. z dwóch sal wielofunkcyjnych oraz dwóch sal konferencyjnych, które będzie można podzielić na mniejsze sale o łącznej powierzchni blisko 1500 mkw. W skład kompleksu konferencyjnego wejdzie także przykryty szklanym dachem dziedziniec o pow. 2288 m2, na którym będą mogły być organizowane koncerty, prezentacje, pokazy, seanse filmowe, targi, a nawet walki bokserskie.

  W nowym Hotelu Arłamów znajdą się trzy restauracje – jedna z nich stworzona specjalnie z myślą o zorganizowanych grupach konferencyjnych, restauracja a la carte oraz restauracja przeznaczona dla indywidualnych gości. Ofertę gastronomiczną uzupełnią dwie chaty grillowe, a ponadto w obiekcie działać będą: klub nocny, bar i kawiarnia. Wyjątkowo bogato prezentuje się trzypoziomowe centrum SPA & Welleness z licznymi gabinetami zabiegowymi, basenem wewnętrznym, zewnętrznym basenem termalnym, banią ruską, jacuzzi, różnorodnością łaźni i saun oraz wydzieloną strefą SPA VIP. Obiekt posiadał będzie ponad 500 miejsc noclegowych w 254 pokojach - dwuosobowych, o podwyższonym standardzie oraz apartamentach, w tym dwóch prezydenckich posiadających własne windy, wjeżdżające do pokoi bezpośrednio z podziemnych garaży. 213 pokoi znajdzie się w hotelu nowym, budowanym od podstaw, zaś pozostałe w wyremontowanym i zmodernizowanym hotelu historycznym – Rezydencji.

  Na zaplecze sportowe hotelu złoży się hala sportowa do uprawiania gier zespołowych (piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej itp.), hala tenisowa z dwoma kortami, 4 sale do squasha, sala fitness, siłownia, dwutorowa strzelnica, kryta ujeżdżalnia koni, pełnowymiarowe zewnętrzne boisko do piłki nożnej i rugby, odkryte korty tenisowe, 9-dołkowe pole golfowe, dwa orczykowe wyciągi narciarskie, 3 trasy zjazdowe, trasa biegowa, wypożyczalnia sprzętu oraz licencjonowana szkółka narciarska, stawy rybne, park linowy. Dwie hale sportowe mają łączną powierzchnię ok. 2800 m2 i idealnie nadają się do organizacji targów oraz wystaw.

  Ofertę obiektu uzupełnią sala bilardowa, kręgielnia oraz specjalne pokoje zabaw dla dzieci i młodzieży. W odległości około 14 km od hotelu znajdzie się lotnisko przystosowane do lądowań i startów zarówno małych jak i większych samolotów charterowych mieszczących nawet do 100 pasażerów, zaś przy hotelu heliport z trzema stanowiskami.

  Inwestorem rozbudowy Arłamowa jest Hotel Arłamów S.A. Spółka ta będzie również zarządzała obiektem. Planowany termin otwarcia obiektu to grudzień 2013.