Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Nowy hotel w Bieszczadach niedługo zaprosi gości

Data aktualności: 21-06-2013

 • Nowy hotel w Bieszczadach niedługo zaprosi gości - Hotel Arłamów
  W Bieszczadach powstaje czterogwiazdkowy hotel z centrum SPA i zapleczem konferencyjnym. Oficjalne otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 r., a rezerwacje można składać już teraz.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Arłamów znajduje się na górskiej polanie w okolicy Ustrzyk Dolnych, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody. Oprócz bogatej oferty noclegowej (254 komfortowe pokoje) będzie posiadał największe w regionie zaplecze konferencyjno-wystawiennicze. Do dyspozycji będzie dziesięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w tym dwie wielofunkcyjne, o łącznej powierzchni 1487 mkw. oraz wewnętrzny dziedziniec-patio o powierzchni 2288 m².   
   
  Nowo powstający obiekt ma zamiar specjalizować się również w usługach SPA i organizowaniu atrakcji sportowych. Powstaje trzypoziomowa strefa SPA, będą baseny, sauny i gabinety odnowy biologicznej. W budowie są też hale sportowe, będzie pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, pole golfowe, stadnina koni i kompleks narciarski. Czynne jest już lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne