W Bieszczadach powstaje czterogwiazdkowy hotel z centrum SPA i zapleczem konferencyjnym. Oficjalne otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 r., a rezerwacje można składać już teraz.

Hotel Arłamów znajduje się na górskiej polanie w okolicy Ustrzyk Dolnych, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody. Oprócz bogatej oferty noclegowej (254 komfortowe pokoje) będzie posiadał największe w regionie zaplecze konferencyjno-wystawiennicze. Do dyspozycji będzie dziesięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w tym dwie wielofunkcyjne, o łącznej powierzchni 1487 mkw. oraz wewnętrzny dziedziniec-patio o powierzchni 2288 m².   

Nowo powstający obiekt ma zamiar specjalizować się również w usługach SPA i organizowaniu atrakcji sportowych. Powstaje trzypoziomowa strefa SPA, będą baseny, sauny i gabinety odnowy biologicznej. W budowie są też hale sportowe, będzie pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, pole golfowe, stadnina koni i kompleks narciarski. Czynne jest już lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów.