Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Już jesienią 2013 r. hotel z własnym lotniskiem otworzy się w Bieszczadach

Data aktualności: 30-07-2013

 • Już jesienią 2013 r. hotel z własnym lotniskiem otworzy się w Bieszczadach - Hotel Arłamów
  Nowe, niezwykle oryginalne miejsce na konferencje i ciekawe eventy otworzy się jesienią w Bieszczadach. W obiekcie znajdą się nie tylko liczne sale konferencyjne (będzie ich aż 15!), lecz również pełnowymiarowe boiska sportowe i - uwaga!  - lądowisko dla samolotów pasażerskich!
   
   
   
   
   
   
  Stwarza to nie tylko niespotykane dotąd możliwości dla kreatywnych organizatorów eventów, l ale też dzięki sali na 1500 miejsc wprowadza Arłamów do pierwszej ligi miejscowości konferencyjnych w Polsce. Wszystkie sale konferencyjne w czterogwiazdkowym hotelu, który otworzy się jesienią 2013 r., są już w pełni wyposażone i czekają na pierwszych uczestników konferencji.
   
  Na potrzeby konferencji, szkoleń, wystaw, targów, prezentacji oraz innych eventów Hotel Arłamów odda 15 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Możliwość podziału poszczególnych pomieszczeń wraz z ich ustawieniem uzależniona jest od potrzeb organizatorow wydarzeń. Sale konferencyjne znajdują się na parterze oraz na pierwszym piętrze hotelu. Na ich wyposażenie składają się m.in. ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, klimatyzacja, nagłośnienie oraz internet bezprzewodowy. Istnieje również możliwość zaciemnienia pomieszczeń. 
   
  Hotel Arłamów znajduje się na górskiej polanie w okolicy Ustrzyk Dolnych, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody. Oprócz bogatej oferty noclegowej (254 komfortowe pokoje) będzie posiadał największe w regionie zaplecze konferencyjno-wystawiennicze Kompleks składa się z dwóch części - części nowej oraz tzw. Rezydencji. Na zaplecze obiektu składają się 254 pokoje dla gości, 2 restauracje, kawiarnia, lobby bar, klub nocny oraz dwie drewniane karczmy, w ktorych z powodzeniem można organizować imprezy okolicznościowe. Hotel posiada również strefę SPA & Wellness, w której skład wchodzi m.in. 16 gabinetów zabiegowych, basen wewnętrzny z torami pływackimi i atrakcjami wodnymi, całoroczny, zewnętrzny basen termalny, sauny i jacuzzi, łaźnie oraz taras widokowy. Na terenie hotelu funkcjonują również: hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkowej i koszykówki, pełnowymiarowa hala tenisowa, 4 korty do squasha, siłownia, sala fitness, ściana wspinaczkowa, 2 strzelnice sportowe, stadnina koni z ujeżdżalnią oraz pole golfowe i kompleks narciarski. W pobliżu hotelu znajduje się lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów.
   
   

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne