Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Hala sportowa przy Hotelu Arłamów jest już gotowa

Data aktualności: 25-09-2013

 • Hala sportowa przy Hotelu Arłamów jest już gotowa - Hotel Arłamów
  Mieszcząca się przy czterogwiazdkowym hotelu hala sportowa to idealne miejsce do uprawiania sportu po zakończonej już konferencji. Zaplecze sportowe obiektu jest już gotowe, a oficjalne otwarcie hotelu odbędzie sie już niebawem, bo jesienią 2013 roku.
   
  W mieszczącej się przy hotelu hali sportowej znalazły się m.in. pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową o powierzchni 1,3 tys. mkw. z trybuną dla publiczności, 2 korty do tenisa ziemnego (hala tenisowa o powierzchni blisko 1,5 tys. mkw., 4 korty do squasha, sala fitness z siłownią, dwie strzelnice sportowe z siedmioma i pięcioma torami o długości 25 metrów, sala do tenisa stołowego o powierzchni 96 mkw., boiska do gry w badmintona oraz ścianka wspinaczkowa o wysokości 18 metrów. Wszystkie pomieszczenia sportowe posiadają odpowiednie zaplecze sanitarne i socjalne dla ich użytkowników. W części środkowej, pomiędzy dwoma halami znajduje się także kameralny bar z ok. 40 miejscami siedzącymi.
   
  Idealne miejsce na konferencje i szkolenia
   
  Hotel Arłamów będzie dysponował 15 salami konferencyjnymi, które znajdą się na parterze oraz na pierwszym piętrze budynku. Będą one wyposażone w ekrany, flipcharty, rzutniki multimedialne, klimatyzację, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się 254 pokoje dla gości. Ponadto w hotelu funkcjonować będą 2 restauracje, kawiarnia, lobby bar, klub nocny oraz dwie drewniane karczmy. W strefie SPA & Wellness pojawi się 16 gabinetów zabiegowych, dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny), sauny, jacuzzi, łaźnie oraz taras widokowy. W pobliżu hotelu znajduje się lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne