Mieszcząca się przy czterogwiazdkowym hotelu hala sportowa to idealne miejsce do uprawiania sportu po zakończonej już konferencji. Zaplecze sportowe obiektu jest już gotowe, a oficjalne otwarcie hotelu odbędzie sie już niebawem, bo jesienią 2013 roku.

W mieszczącej się przy hotelu hali sportowej znalazły się m.in. pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową o powierzchni 1,3 tys. mkw. z trybuną dla publiczności, 2 korty do tenisa ziemnego (hala tenisowa o powierzchni blisko 1,5 tys. mkw., 4 korty do squasha, sala fitness z siłownią, dwie strzelnice sportowe z siedmioma i pięcioma torami o długości 25 metrów, sala do tenisa stołowego o powierzchni 96 mkw., boiska do gry w badmintona oraz ścianka wspinaczkowa o wysokości 18 metrów. Wszystkie pomieszczenia sportowe posiadają odpowiednie zaplecze sanitarne i socjalne dla ich użytkowników. W części środkowej, pomiędzy dwoma halami znajduje się także kameralny bar z ok. 40 miejscami siedzącymi.

Idealne miejsce na konferencje i szkolenia

Hotel Arłamów będzie dysponował 15 salami konferencyjnymi, które znajdą się na parterze oraz na pierwszym piętrze budynku. Będą one wyposażone w ekrany, flipcharty, rzutniki multimedialne, klimatyzację, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się 254 pokoje dla gości. Ponadto w hotelu funkcjonować będą 2 restauracje, kawiarnia, lobby bar, klub nocny oraz dwie drewniane karczmy. W strefie SPA Wellness pojawi się 16 gabinetów zabiegowych, dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny), sauny, jacuzzi, łaźnie oraz taras widokowy. W pobliżu hotelu znajduje się lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów.