Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Astor

Rozewska 38, 84-104 Jastrzębia Góra
astorhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Jeka 58 77...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Astor

Zagraj w tenisa po konferencji w nadmorskim hotelu Astor!

Data aktualności: 20-05-2016

 • Zagraj w tenisa po konferencji w nadmorskim hotelu Astor! - Hotel Astor

  Lato to czas poszukiwań dobrego miejsca na relaks. Nie tylko z rodziną, ale i dla swoich pracowników. Nic tak dobrze nie działa jak udany wyjazd integracyjny! I nic nie pomaga w jego organizacji tak bardzo jak sprawdzony obiekt z dużymi możliwościami. Taki właśnie jest hotel Astor w Jastrzębiej Górze.

   

  Sezon konferencyjny chwilowo jest w fazie wyciszenia, zbliża się za to inny – sezon wakacyjny. To dobry moment nie tylko na odpoczynek, ale i na chwilę oddechu dla firm. Udany teambuiliding czy efektywny wyjazd integracyjny wymagają odpowiedniego miejsca. I w tym przypadku nie chodzi tylko o sam hotel, ale i jego lokalizację oraz otoczenie.

   

  W takich okolicznościach naturalną przewagę mają obiekty położone np. nad morzem. Z pięknym widokiem i sąsiedztwem plaży mają w sobie tę wartość dodaną, której brakuje obiektom położonym gdziekolwiek indziej. I takim miejscem jest hotel Astor w Jastrzębiej Górze. To trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów 100 m od plaży. Oprócz dość pojemnej bazy noclegowej i znaczącego dla regionu zaplecza konferencyjnego, dysponuje też naprawdę imponującymi możliwościami rekreacyjnymi. A to szczególnie istotne, kiedy szukamy miejsca na firmowy wyjazd integracyjny.

   

  Konferencja na 1200 osób w Jastrzębiej Górze

   

  Hotel Astor oferuje swoim gościom aż 118 komfortowych i eleganckich pokoi. Wśrod nich są pokoje jednosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Baza noclegowa hotelu Astor jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie gości zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Podobnie jest z zapleczem konferencyjnym. Hotel oferuje 7 sal: Tokyo, London, Berlin, Brooklyn, Manhattan, Broadway, Long Island. Pomieszczą one od 60 do 240 osób w ustawieniu teatralnym. Jednak cztery ostatnie z wymienionych sal można połączyć w jedną – Nowy Jork – która w tym samym ustawieniu pomieści aż 1200 osób. Największy bankiet zasiadany jaki można tu zorganizować może liczyć nawet 960 gości, a koktajl ponad 1330. Dźwiękoszczelne przesuwne ściany gwarantują komfort, kiedy w hotelu odbywa się więcej niż jeden event. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny: nagłośnienie, projektor multimedialny, ekrany, bezprzewodowy Internet.

   

  Integracja nad Bałtykiem

   

  Wizytówką obiektu jest restauracja słynąca w okolicy z doskonałej kuchni kaszubskiej. Jednak menu oferuje też klasyki kuchni świata. Przy restauracji znajduje się letni taras. Na wieczory przy drinku sprawdzi się z kolei klimatyczny lobby bar.

   

  Jednak to, co najbardziej ucieszy organizatorów konferencji i wyjazdów integracyjnych to bogate zaplecze rekreacyjne. Jest tu strefa fitness & wellness, czyli dobrze wyposażona siłownia, kryty basen i sauna. Ponadto, goście moga tu skorzystać z gabinetu odnowy biologicznej oraz gabinetu masażu. A dla aktywnych kręgielnia z dwoma torami oraz (poza hotelem) kort tenisowy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Szkolenia ALL INCLUSIVE

 • Konferencje z kulinarnym akcentem

  Masz już dość standardowej formy pobytu? chcesz pozytywnie zaskoczyć uczestników spotkania, które organizujesz? Trafiłeś idelanie !!! Hotel Astor przygotował dla Ciebie kulinarną niespodziankę. Tylko teraz zamawiając standardowy pakiet otrzymasz możliwość degustacji różnych kuchni świata (...