Lato to czas poszukiwań dobrego miejsca na relaks. Nie tylko z rodziną, ale i dla swoich pracowników. Nic tak dobrze nie działa jak udany wyjazd integracyjny! I nic nie pomaga w jego organizacji tak bardzo jak sprawdzony obiekt z dużymi możliwościami. Taki właśnie jest hotel Astor w Jastrzębiej Górze.

Sezon konferencyjny chwilowo jest w fazie wyciszenia, zbliża się za to inny – sezon wakacyjny. To dobry moment nie tylko na odpoczynek, ale i na chwilę oddechu dla firm. Udany teambuiliding czy efektywny wyjazd integracyjny wymagają odpowiedniego miejsca. I w tym przypadku nie chodzi tylko o sam hotel, ale i jego lokalizację oraz otoczenie.

W takich okolicznościach naturalną przewagę mają obiekty położone np. nad morzem. Z pięknym widokiem i sąsiedztwem plaży mają w sobie tę wartość dodaną, której brakuje obiektom położonym gdziekolwiek indziej. I takim miejscem jest hotel Astor w Jastrzębiej Górze. To trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów 100 m od plaży. Oprócz dość pojemnej bazy noclegowej i znaczącego dla regionu zaplecza konferencyjnego, dysponuje też naprawdę imponującymi możliwościami rekreacyjnymi. A to szczególnie istotne, kiedy szukamy miejsca na firmowy wyjazd integracyjny.

Konferencja na 1200 osób w Jastrzębiej Górze

Hotel Astor oferuje swoim gościom aż 118 komfortowych i eleganckich pokoi. Wśrod nich są pokoje jednosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Baza noclegowa hotelu Astor jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie gości zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Podobnie jest z zapleczem konferencyjnym. Hotel oferuje 7 sal: Tokyo, London, Berlin, Brooklyn, Manhattan, Broadway, Long Island. Pomieszczą one od 60 do 240 osób w ustawieniu teatralnym. Jednak cztery ostatnie z wymienionych sal można połączyć w jedną – Nowy Jork – która w tym samym ustawieniu pomieści aż 1200 osób. Największy bankiet zasiadany jaki można tu zorganizować może liczyć nawet 960 gości, a koktajl ponad 1330. Dźwiękoszczelne przesuwne ściany gwarantują komfort, kiedy w hotelu odbywa się więcej niż jeden event. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny: nagłośnienie, projektor multimedialny, ekrany, bezprzewodowy Internet.

Integracja nad Bałtykiem

Wizytówką obiektu jest restauracja słynąca w okolicy z doskonałej kuchni kaszubskiej. Jednak menu oferuje też klasyki kuchni świata. Przy restauracji znajduje się letni taras. Na wieczory przy drinku sprawdzi się z kolei klimatyczny lobby bar.

Jednak to, co najbardziej ucieszy organizatorów konferencji i wyjazdów integracyjnych to bogate zaplecze rekreacyjne. Jest tu strefa fitness wellness, czyli dobrze wyposażona siłownia, kryty basen i sauna. Ponadto, goście moga tu skorzystać z gabinetu odnowy biologicznej oraz gabinetu masażu. A dla aktywnych kręgielnia z dwoma torami oraz (poza hotelem) kort tenisowy.