Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Atrium Szczecin

al. Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin
www.hotel-atrium.pl

Skontaktuj się z obiektem

Hotel Atrium**** +4891...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Atrium Szczecin

Oferty specjalne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Oferty specjalne - Hotel Atrium Szczecin

  Hotel Atrium pozostawia do Państwa dyspozycji nowoczesne sale konferencyjne, znakomicie przygotowane do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń oraz bankietów.

   

   

   

   

   

   

   

  Sale są w pełni klimatyzowane oraz posiadają możliwość zaciemnienia. Wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i techniczny: rzutnik multimedialny z możliwością podłączenia dźwięku, tablicę flip chart, ekran, nagłośnienie. Istnieje również możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego za dodatkową opłatą. Hotel zapewnia pełną obsługę gastronomiczną.


  Sale konferencyjne:


  Sala mała (35m2): Świetnie nadaje się do pracy w mniejszej grupie, maksymalnie mieści do 20 osób, w zależności od ustawienia stołów. Wykorzystywana jest na różnego rodzaju spotkania służbowe, zebrania, kolacje biznesowe i lunche konferencyjne.


  Sala duża (75m2): Znajduje się na parterze hotelu. Jej uniwersalny wystrój pozwala na dowolną aranżację i wykorzystanie stosownie do indywidualnych potrzeb. Sala dzieli się na salę główną oraz tzw. salkę kominkową idealnie przystosowaną do cateringu. Sala pomieści 80 osób.
   

  Ponadto Hotel Atrium dysponuje 30 klimatyzowanymi, komfortowo wyposażonymi pokojami 1 i 2 osobowymi. Hotel oferuje pokoje w czterech standardach: normal, normal superior, studio, apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, mini-bar, sejf, telefon oraz bezpłatny dostęp do łącza internetowego. Mimo klimatyzacji istnieje możliwość otworzenia okna. W ofercie hotelu znajduje się również apartament posiadający bezpośredni dostęp do sauny. Pokoje Hotelu Atrium tworzą wymarzone warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku.

   


  Oferty specjalne:

   

  • Oferta trzydniowa na weekend od piątku do poniedziałku


  25% rabatu od cen standardowych na nocleg ze śniadaniem przy pobycie trzydniowym od piątku do poniedziałku.

   

  • Wygodna podróż służbowa


  Wygodna podróż służbowa – otrzymujesz voucher do wykorzystania w restauracji. Nie przejmuj się fakturą za korzystanie z naszej wyśmienitej kuchni. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy możliwość rozliczenia usługi gastronomicznej w cenie pokoju! Oferta zawiera voucher na 50 zł do wykorzystania w restauracji dla pokoju jednoosobowego, natomiast 100 zł dla pokoju dwuosobowego.


  źródło: www.hotel-atrium.pl

  Galeria

  • Oferty specjalne - Hotel Atrium Szczecin
  • Oferty specjalne - Hotel Atrium Szczecin