Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Atrium Szczecin

al. Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin
www.hotel-atrium.pl

Skontaktuj się z obiektem

Hotel Atrium**** +4891...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Atrium Szczecin

Zorganizuj udane konferencje w centrum Szczecina

Data aktualności: 26-11-2013

 • Zorganizuj udane konferencje w centrum Szczecina - Hotel Atrium Szczecin
  Mieszczący się w centrum Szczecina czterogwiazdkowy Hotel Atrium to doskonałe miejsce na organizację seminariów, sympozjów, szkoleń, konferencji oraz bankietów. W obiekcie znajdują się dwie nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne, a personel hotelu dba o prawidłowy przebieg wydarzeń oraz ich kompleksową obsługę gastronomiczną.
   
  Hotel Atrium udostępnia do dyspozycji meeting plannerów nowoczesne sale konferencyjne, znakomicie przygotowane do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń oraz bankietów. Pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, mają możliwość zaciemnienia i są wyposażone w nowoczesny sprzęt: rzutnik multimedialny z możliwością podłączenia dźwięku, flipchart, ekran oraz nagłośnienie. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego. 
   
  Dowolna aranżacja sal
   
  Sala Mała o powierzchni 35 mkw. nadaje się do pracy w grupie liczącej do 20 osób. Pomieszczenie może być wykorzystywane na różnego rodzaju spotkania służbowe, zebrania, kolacje biznesowe i lunche konferencyjne. Z kolei mieszcząca się na parterze budynku Sala Duża o powierzchni 75 mkw. to pomieszczenie, którego uniwersalny wystrój pozwala na dowolną aranżację przestrzeni i wykorzystanie jej stosownie do indywidualnych potrzeb. Mieszcząca maksymalnie do 80 osób sala dzieli się na salę główną oraz tzw. salkę kominkową, w której mogą być świadczone usługi cateringowe. 
   
  Atrakcyjny rabat dla gości
   
  Hotel Atrium dysponuje 30 klimatyzowanymi, komfortowo wyposażonymi pokojami jedno- i dwuosobowymi, dostępnymi w trzech standardach: Normal (21 pokoi), Studio (8 pokoi) i Apartament. W każdym z nich zapewniono bezpłatny dostęp do internetu, zaś dodatkowym atutem apartamentu jest bezpośredni dostęp do sauny. Mieszcząca się w obiekcie restauracja specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej. Hotel posiada również monitorowany parking oraz garaż podziemny.
   
  UWAGA! Dla klientów hotelu, którzy powołają się na serwis konferencje.pl przewidziano 10% zniżki!
  Dodatkowe informacje na temat oferty hotelu można uzyskać pod numerem telefonu 91 424 35 32 oraz po przesłaniu e-maila na adres hotel-atrium@hotel-atrium.pl.