Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Austeria Conference & Spa

Bema 32, 87-720 Ciechocinek
www.hotelausteria.pl

Skontaktuj się z obiektem

Sandra Przybysz sp. ds. sprzedaży 663 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Austeria Conference & Spa

Nowy manager hotelu konferencyjnego w Ciechocinku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy manager hotelu konferencyjnego w Ciechocinku - Hotel Austeria Conference & Spa

  We wrześniu 2012 r. stanowisko managera trzygwiazdkowego hotelu Austeria objęła Anna Cichowicz-Borowska, która z branżą hotelarską zawodowo związana jest od 6 lat.
   

   

   

   

    

   


  Cichowicz-Borowska do lipca 2012 r. pełniła funkcję Kierownika Marketingu i Sprzedaży w Hotelu Villa Park Ciechocinek. Wcześniej przez prawie 3 lata była marketing managerem i  p.o. dyrektora hotelu Pałacu Targon. W latach 2008-2009 była kierownikiem marketingu i sprzedaży w Klinice Uzdrowiskowej Pod Tężniami w Ciechocinku. - Nawiązywanie doskonałych relacji z klientem, dbanie o jego komfort i zadowolenie, wysoka jakość obsługi i oferowanych usług, są dla mnie, obok realizacji zakończonych sukcesem planów sprzedaży, najważniejsze. Nowe doświadczenie, jakim jest zarządzanie najnowszym hotelem w Ciechocinku, to ogromne wyzwanie, któremu mam nadzieję sprostać i wierzę, że wraz z całym zespołem będziemy współtworzyć sukces Hotelu Austeria – mówi Anna Cichowicz-Borowska.

  Nowa manager Austeria Conference & Spa jest absolwentką informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku marketing i zarządzanie na tej samej uczelni. Prywatnie ceni sobie podróże, literaturę i dobre kino.

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne